Gran Torino (2008)

Clint Eastwood dává sbohem své herecké kariéře a na rozloučenou se obsadil do role, kterou si lze jen těžko představit v podání někoho jiného. Co na tom, že svoji mluvou a mimikou Eastwood místy paroduje sám sebe, jeho Walt Kowalski je postava, kterou si zkrátka nelze neužívat. Gran Torino je mistrovská one-man show s ohromným emočním nábojem, drsným půvabem i svérázným humorem. Taková ohromující herecká derniéra je něco, co si největší frajer filmového plátna Eastwood zcela jistě zasloužil.P.S Jediná dvě negativa, které schazují celý dojem z filmu. Originalita nesrší a patriotismus jako prase je snad v každé větě. I z tě M1ky mohl vystřelit.

Interstate 60 (2002)

Velmi svérázný kousek, nad kterým je třeba se pořádně zamyslet, než ho začnete hodnotit. Bob Gale neudělal nesmysl, jak si většina lidí může myslet. Udělal skvělou věc, která má hlavu i patu a věci do sebe dokonale zapadají. SKVĚLE

60 sekund (2000)

Nemám rád auta, nemám rád Rychle a zbasile natož aby se mi líbilo toto. V celku zajímavý nápad s kvalitním obsazením, ale to je asi vše. Americká kinematografie si asi myslí, že když Cage+Jolie obsadí hlavní místa ve filmu kde se kradou auta, že uspějí ? Myslím, že udělali z komára velblouda a když viděli, že by se to lidem mohlo líbit, v rychlosti něco splácali a vziklo z toho toto. Ani některé světlejší momenty, jako jsou některé mini dialogy a jako je poslední honička, která musí být samozřejmě přitažená za vlasy (Cage přece nemůžou chytit) usuzuji, že jsem se na tento snímek díval s nechutí a takřka s donucení. Kdo nemá rád auta, ať se na to radši ani nedívá, mohla by ho z toho i rozbolet hlava. Abych nemusel dávat odpad, dávám 1* za bloňdatou Angelinu

Rallye smrti (2008)

Něco na přelomu Béčka a Áčka, těžko se přiřadit k jednomu z těch dvou. Auta, střílení, závody. Není to zrovna můj šálek kávy, ale death race můj názor celkem změnil. Úplně standartní zápletka,(ikdyž ržisér si trochu pohrál), scénář se nechá, a hlavně co mě dostalo, je konec. Ten jsem opravdu takový nečekal, tím se to posunulo o hvězdičku výše, ale pořád tomu šálku chybělo něco jako cukr nebo smetana, takže 4,5/5*

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nedokážu si pomoc, ale Tarantinův přístup k filmografii není zrovna můj šálek kávy. Jeho chaotičnost scén je až trapná, jediné, čím se může vážně chlubit, je jeho scénář, ten je cool. Jenže scénář bez režie je jako tělo bez duše. Zkrátka, Tarantino by to měl trochu omezit.

Panic je nanic (2006) odpad!

Co na tom bylo komedie ? Já se teda ani jednou nesmál,spíše jsem brečel, jak je scénář uplně ubohý a nezmohl se vůbec na nic, jen na trapné dětské hraní si na kočku a myš. Prostě nuda nuda nuda

Ledová smrt II (2008)

Vždycky říkám, stop druhým dílům, u takovýchto hororů, ale v tomto případě, bych byl rád, aby byl ještětřetí díl, protože u všech jiných hororů, vždy druhý díl, už nemá čím zaujmout, a jen se snaží udělat, co největší masakr, aby diváky alespon na chvíli usadil (příklad hory mají oči 2). V tomto snímku se však nejedná pouze o zabíjení, ale také o lidských vztahách.

Tohle je Sparta! (2008)

Nechápu, jak tomu lidi můžou dát odpad. Sïce to nemá hlavu ani patu, ale člověk se u toho víc než dost nasměje, takže jednoznačně plnej počet

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Když jsem u minulého dílu říkal, že doufám, že poslední, možná jsem udělal chybu. Tento díl je zábavný, sic si myslím, že už to s klasickými prcičkami nemá moc společného a Andrew Waller nevěděl, kterého jiného trotla má zapojit do hlavní role. i přes zábavu hodnotím velmi mizerně, možná i příliš