Bourneovo ultimátum (2007)

Nejakčnější, nejrozklepanější, přesto v rámci možnosti přehledný, a nejrychlejší akční film posledních několika let (ne-li všech dob), že rychleji už to snad ani nejde, celých 110 min jsem měl zvýšený adrenalin a otevřené bulvy, kdybych mrkl, o spoustu věcí bych přišel (tady třeba musím vyzdvihnout scénu rvačky, kde Greengrass umí výborně vtáhnout a zobrazit tu emoci kontaktního souboje, kde se stříhá jak blázen a kamera lítá jak zběsilá, protože tak nějak se cítí ti rváči, oni nesmí mrknout či zaváhat, tím pádem i divák ne) . Šlape to. 95%

Vybíjená (2004)

Fakt povedá komedie se spousty zajímavých vtípků. jen tak dál Rawsone ;)

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Sic o něco slabší než jednička, ale pořád má čím překvapit a zaujmout.Pořád jsem se rozhodoval mezi 4 a 5, ale když nastala scéna ve vězení, měl jsem totálně jasno.5 jak vyšitých

Zahulíme, uvidíme (2004)

Dva zhulenci cestují světem a setkávají se z různými příhodami.Tak s tímto problémem se v "huličkých" komediích setkáváme snad pořád, ale Danny Leiner ukázal, že má na to točit mnohem lepší komedie než jiní režiséři, kteří se o to pokoušeli.plný počet

Far Cry (2008)

Myslím si, že to není tak špatná, na to, že to točil Uwe Boll. Dívat se na to nechá, hlavu a patu to má, takže není o čem diskutovat. Rozohdně koukatelný film

Okrsek 13 (2004)

Výborná podívaná, ze super Davidem Bellem..opravdu povedené dílo. Způsobem, jakým dnešní lidé utíkají a mlátí jiné, nemá obdoby, opravdu se mi to líbilo.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Každý jednotlivý snímek tohoto filmu by mohl být bez nadsázky uměleckým dílem. Co se týče vizuální stránky dost možná se 300 pohybuje na hranici mé absolutní špičky. Co se týče spracování soubojů je(!!!) 300 má osobní špička. Myslel jsem že vrcholem přenesení komixu na stříbrné plátno je Sin City, ale pan Snyder mě dokázal ještě více nadchnout. A dál? Dál je to přesně ta řežba kterou jsem chtěl a které se mi dostalo, minimum příběhu, maximum akce, prokládané misteriozními obrazy a nadsázkou. Nádherně odvyprávěný příběh

Vodní svět (1995)

Klasika mého dětství, nemohu jinak.