Pařba na třetí (2013)

Pro mě rozhodně nejpovedenější že všech tří dílů. Svůj účel - pobavit - film rozhodně splnil. Spousta praštěných vtipů, na letní období jako dělané. Sem s "Part IV". 4,5*

Na cestě (2012)

Jistě, film má svá negativa, včetně zbytečné délky a příliš pozvolného začátku, jinak ale povedený film, včetně hereckého obsazení.

Tísňová linka (2013)

Slušné "psycho". Rychlý spád, dobrá psychologie postav (možná bych ale uvítala větší důraz na pachatele) i závěr. 4,5 *

Velká svatba (2013)

Herecké obsazení výborné. Na něm vlastně celý film stojí. Ve svém žánru mírný nadprůměr.

Hostitel (2013)

Příjemné překvapení. Knihu jsem nečetla, tak podobnost posuzovat nemůžu, ale jako samostatný film nadprůměr. Zajímavá tematika a samotné provedení.

Gambit (2012)

Nebýt Colina Firthe, tak bych šla s hvězdičkami asi ještě níž. Slabší komedie bez zapamatovatelnějších scén.

Spring Breakers (2012)

Měla jsem co dělat, abych vydržela do konce a chvílemi jsem už poposedávala a skoro z kina odešla. Nuda, blbost, "umělecké" opakování se, které mi teda umělecké nepřišlo ani trochu. Na americké filmy typu "ty ty ty, tam nejezdi a tohle nedělej, jinak se ti stane přesně tohle" už nějak nemám.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Tak nám Brece Willis zase zničil půlku světa a postřílel všechny "zloduchy". Ale tak proč ne, klasika. Jako bonus pár povedených průpovídek.

Nepoužitelní (2012)

Kdyby akční komedii na tohle téma natočila jiná země, asi by se mi moc nelíbila. Ale francouzský humor jako v tomto případě mám ráda, takže spokojenost.

Poldové (2010)

Na film jsem se podívala úplnou náhodou, vlastně jsem ani neměla v plánu ho dokoukat. Ale nakonec jsem byla tak příjemně překvapená, že jsem ho prostě nemohla vypnout. Spousta vtipných hlášek a tři mí oblíbení herci. Co víc si u filmu přát... Takové "Hele, vole, kde mám káru" pro "dospělejší".