Looper: Nájemný zabiják (2012)

Ano, myšlenka je víc než zajímavá, ale něco tomu prostě chybělo. Jak řekl po skončení filmu můj soused v kině - abyste si ho mohli dostačně užít, chce to být aspoň trochu sjetý.

Slova (2012)

Po trochu pomalejším začátku jsem se naprosto ponořila do děje, a klidně bych uvítala, kdyby byl film o něco delší (a tenhle pocit moc často nemívám). Zvolna plynoucí děj bez složitých akcí nebo scén, úžasná atmosféra, žádná přeplácanost. Moc pěkná podívaná.

96 hodin: Odplata (2012)

Ale jo, tenhle film se mi (překvapivě) líbil. Není to úplně typické zpracování, ale psychologie postav byla dobře zpracovaná, prostředí zajímavé, a nenudila jsem se.

Sousedská hlídka (2012)

Mix komedie, sci-fi a mírného dramatu. Celkově docela hodně neucelené. Ale herci super, některé vtípky taky povedené, a vůbec jsem se nenudila. Průměr.

Divoši (2012)

Škoda škoda škoda. Začátek byl na jasných 5*, ale jak šel čas, tak se příběh stáváč čím dál tím zdlouhavější a zdlouhavější. O třicet minut kratší stopáž by vůbec neuškodila. Jinak ale příběh výborně propracovaný, všichni členi "divošsky trojky" sympatičtí, překvapivé momenty a celkově zajímavé zpracování. 3,5*.

Naboř a ujeď (2012)

Příjemné překvapení. Film nebyl zpracován úplně tradičně, ale zároveň ani příliš "nezávisle". Střídání akčních a pomalejších scén, spousta fajn vtípků a navíc road movie. Pohodový uvolněný film.

Země bez zákona (2012)

Na můj vkus hodně depresivní a místy nechutné. Můj problém, vím. Pozitiva - zajímavý děj, krásná příroda.

Resident Evil: Odveta (2012)

Ani po několika dnech nevím, jak bych tenhle film přesněji definovala... Byl prostě "divný". Tohle slovo ho asi vystihuje nejlépe. A asi i proto je tak velký rozdíl v hodnocení diváků.

Druhá šance (2012)

Pohodový film na pomezí komedie a dramatu. Všichni tři hlavní herci byli opravdu výborní. Člověk se zasměje i zapřemýšlí. 3,5*.

Bourneův odkaz (2012)

Zbytečně šíleně dlouhá stopáž. O půl hodinky zkrátit a brala bych ho možná jako 4,5* film. Protože děj byl rozhodně zajímavý, postavy dobře propracované a mnoho scén opravdu pěkné "psycho".