Malá mořská víla (2023) odpad!

Čoraz viac mám dojem, že tieto lgbtxy a BLM šablóny sú povinné. Skutočne mám dojem, že vôbec nejde o scenár, hlavne že to je woke. Začínam si myslieť, že z hľadiska dnešnej tvorby tvoria anomálie 90% ľudstva. Nie ďakujem.

Deadloch (2023) (seriál) odpad!

Nič moc.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Končím so sledovaním pri 5 časti.. Seriál je hotová katastrofa. Atmosféra nulová a využitie prostredia v mínuse. Vôbec sa nečudujem, že sa od tohto skoro odpadu tvorca Nic dištancuje.

Vřískot 6 (2023)

Scenár písal niekto alebo len poskladali všetky časti a počkali, čo im z toho mixu vznikne? Skoro odpad.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Čo bolo ten súboj s mečmi na konci? Taká zlatanina snáď desiatky domov a nakoniec sa to stratilo celé niekde v podpriemere. Fakt jednohubka a ľahko zabudnutelna vec.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Zvyšujem aj tu hviezdy za srdce ku predlohe. Krásny film bez zbytočného woke, lgbtxy, BLM a podobných .., ktoré zničili seriál. S odstupom času zreje Hobit spolu s Pánom ako dobre víno.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Takže som sa vrátil po čase naspäť do Stredozeme a zvyšujem hodnotenie. Môže za to predĺžená verzia a hlavne ten woke seriál od Amazonu, ktorý zhnusil a to totálne môj pohľad na staré dobré časy. Keď sa pristupovalo s rešpektom ku predlohe. Nádhera a veľká nostalgia. Toto si spolu s trilógiu pána prsteňov môžem pustiť hocikedy. Bilbo sa tu mení z otravného hobita na dosť sympatického chlapíka.

Percy Jackson a Olympané (2023) (seriál) odpad!

Disney woke musí byť. Jednoducho není projekt, kde by sa pristupovalo logicky, racionálne a s rešpektom ku predlohe. A ináč, tie triky stáli koľko? 20€?? Odpad.

Láska a smrt (2023) (seriál)

Prvé tri epizódy boli hotová katastrofa. Kto písal scenár? Celý seriál sa mohol začať pokojne 4. častou s občasným pohľadom do minulosti. Žiaľ, ani Elizabeth to nemôže zachrániť. Slabé dve*.

Mr. & Mrs. Smith (2024) (seriál) odpad!

Čo to bolo? Prečo niečo takéto vzniká? Či sa máme len pripraviť na dobu woke remakov? Nič originálne. Typická šablóna. Hnus bez fantázie..