Halloween (2018)

Na pár slabých miest je to dokonalý návrat klasiky.

Halloween končí (2022) odpad!

Čo to kurva bolo? Čistá explózia mozgu z hlavy.

Halloween zabíjí (2021) odpad!

Po 5* pre Halloween predtým dávam tejto dvojke odpad, pretože nie je všetko o dolároch amíci. Niekedy treba aj logiku a príbeh. Nemyslím tým ale buzny v dome, lebo musíme naplniť gender kvóty a ten nesmrteľný Michael na konci?

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023) odpad!

Cítil som sa ako v akváriu. Akurát ryby nahradili herci a oceán zelené plátno. Na mňa toho Digi odpadu už bolo od Marvelu dosť. Len z toho zbytočne bolia oči.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Atmosféra, postavy, vyváženosť akcia vs. vata, všetko je to ako na hojdačke. Úvod, čiže prebudenie sa v nemocnici je krádež z 28 dní potom, ale zombie to zachraňujú. Ten kemp a stany bez akejkoľvek ochrany v zombie apocalypse mysleli scenáristi vážne? Natrieme sa zombie zvyškami a sme pre mŕtvych neviditeľní! a v tom príde minútový dážď?? To vážne? Haló. Kto písal scenár? Druhá séria je čisté utrpenie a závidím Shaneovi, že to schytal do hlavy. Nič sa tu nedeje. Len tá istá šablóna a stále samé nepodstatné keci. Zombie raz nevládzu, potom bežia. Oči majú ako sokol, či sova v noci!, inokedy sú slepí. Počujú na kilometer ďaleko, jednoducho logika v mínuse. Tretia séria a nelogicka samoúčelná smrť Andrey? Tu si treba všimnúť, že scenáristi sa totálne stratili. Kopírovať komiks na 100% už nemohli a tak začali vymýšľať novú líniu hlavných postáv súbežne s komiksom. Tu ale zase nevedeli ako ďaleko môžu zájsť a tak sa začíname strácať. A strácame sa každou sériou viac a viac, až sa na to nedá už vôbec pozerať. V piatej sérii sa pozeráme na Beth, ktorá je úžasná a v tom, je vybavené. TWD seriál na rozdiel od pôvodnej kvalitnej komiksovej predlohy vôbec nefunguje. Jedna* za zombie masky.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Prvé série boli perfektné. Neskôr tu ale máme prechod na vojnu anjelov, pekla a stále dookola. Stráca to dych a mne sa viac páčilo lovenie príšer. Kto si chce zapamätať tento seriál na vysokej úrovni, nech sa teší z konca v sérii č.5. Tu mal seriál podľa mňa skončiť na vrchole.

Zlatá devadesátá (2023) (seriál) odpad!

Tie 70'tky boli úžasné. Cítil som sa, akoby som tam bol. To sa žiaľ o 90'tkach nedá povedať, pretože tu ide o schopnosť uveriť, že seriál sa v tej dobe nachádza a tu som mal pocit, že som vďaka netflix gay& rasovej šablóne v súčasnosti. Preto musím dať odpad, pretože už ma nebaví stále do nekonečna riešiť v seriáloch lgbt a čo najviac farieb hercov. Keď chcem humor a pozrieť komédiu, tak bez Non stop liberálnej agitky všade, kde sa pozriem. Fakt by som chcel vidieť, aké by to bolo, kebyže je v cosby show v ich rodine beloch:) Tam by sa ukázala pravda.

Love, Death & Robots - Duch Vánoc (2021) (epizoda)

LDR je u mňa skôr sklamanie, ale občas je tu aj originálna vec. Toto bude môj obľúbený vianočný kraťas.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Prvá séria je skôr preceňované nič. 3 roboti a Jogurt sú príliš málo, aby zachránili prvú sériu. Uvidíme, čo dokáže druhá séria. Takže, druhá séria ešte väčšie nič. Okrem jednej vianočnej sklamanie a preto jedna hviezda dolu. Ideme na tretiu a skôr mám obavy, čo na mňa netflix zase hodí za prekvapenie. Nechápem ako môže byť skvelá tretia súčasťou tých dvoch predtým. 3 roboti sú späť hneď na začiatku, krab na lodi hotový piráti z Karibiku. Mini zombie je geniálna ironická záležitosť. Krysy v stodole sú väčší bojový zážitok, než väčšina šablónovych sraciek v celom LD&R. Všetko ostatné mi prišlo ako podpriemerné. Za tretiu sériu dávam ale jednu hviezdu nahor. Čiže 2*.