Piklírna (2021) (seriál)

Skvelý nápad, ale to spracovanie ma vôbec nezaujímalo. Namiesto originality je tu kopirák Rick& Morty, Mestečko záhad a druhá séria sa zamerala hlavne na nudný vzťah Reagan a nejakého mazača pamäte pre iluminátov.. Čistý nudný priemer a tretia séria už ide bezo mňa..

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Milujem LOTR svet, ale toto sa nedalo dopozerať. Nič ma tu nezaujalo. Pre mňa nuda a po dlhom čase len preskakovanie dopredu v obraze a nakoniec som ani nebol zvedavý na koniec. S predlohou sa tu nikto ne..al. Hnus a odpad.

Predátor: Kořist (2022)

V dobe netflix šablón a teen zábavy tu máme konečne oživenie roku. Geniálne potešenie. Vianoce predsa len v tomto roku prišli.

Bridgertonovi (2020) (seriál) odpad!

Asi som nepochopil to storočie? To potom asi v dejepise klamali, pretože toľko čiernych a feministiek sa v ňom nikde nenachádzalo. Netflix prepisuje dejiny na nové korektné dejiny??

1899 (2022) (seriál)

Zo začiatku napínavé, ale od lgbt linky čistý netflix. Všimnite si koľko % seriálov má túto už vážne otravnu šablónu. Sorry ale končím so sledovaním po tretej časti.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

O dosť slabšie než Hill house. Samozrejme šablóna od netflixu lgbt a cappuccino (biela/čierna) je dnes moderne a in, ale poďme radšej hodnotiť seriál. Takže, je to moc pomalé a nepríde mi to ani ako horor. Prvá polovica je skôr lepší triler s prvkami rodinnej drámy. Druhá to už žiaľ nezachráni, aj keď sa nejedná o úplný odpad, viac ako 2* to u mňa kvôli príliš veľkej dĺžke nedá.

The Haunting (2018) (seriál)

Naozaj skvelý seriál, lenže.. Prečo musí netflix dávať do každého seriálu lgbt a miešať čiernu s bielou?? Skutočne skoro v každom projekte a už sa nedá ani venovať deju, ale rozmýšľať kto ku.va má záujem všade pchať tieto sračky?

Wednesday (2022) (seriál)

Nechápem čo je na tomto seriály také výnimočné. Gomez je bez energie. Morticia má emócie? Wednesday má na izbe Hannu Montanu a nevadí jej to? Kto písal tento šialený scenár? Matky včelára typický lgbt humus netflixu ako klinec do rakvy. PS: Prečo je Pugsley taký malý? Prečo Wednesday chodí na začiatku na normálnu strednú? Jednu * dávam odpadu za hudbu.

Sandman (2022) (seriál)

Veľmi zvláštna doba, keď sa zo skvelej predlohy vďaka multikulti homofree netflixu stane skoro odpad! Už vážne nechápem, kto píše scenáre, keď výsledok netflixu šablóny je jedno veľké sklamanie.

Total Recall (2012)

_keď máte chuť siahať mi na klasiku (1990), tak presne takto by to nemalo dopadnúť!