Love, Death & Robots - Zimova modř (2019) (epizoda)

Ja nevládzem. Robot čistič bazénu, jednoducho otrok. A otroci sú akí? Samozrejme, čierni. Pointa nula. Toustovac bude vždy len toustovac. Precenene ako celá prvá séria.

Antebellum (2020) odpad!

Nechápem, ale kedy afroameričania, či ako vlastne chcú, aby ich svet vnímal, konečne priznajú, že nebyť otroctva, tak sú zalezeni kdesi v Afrike a nikto z nich by nemal život ako v Amerike??

Perníkový táta (2008) (seriál)

Nebolo to zle, ale nie som nadšený na 5*.

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Výnimočný seriál, ale plný počet nemôžem dať, pretože tvorca mi skoro dokonalý pôžitok zhnusil netflix šablónou. Lgbt a čierno biele vzťahy neexistujú jednoducho v takomto počte a už s tým prestaňte!

Euforie (2019) (seriál) odpad!

Ľudstvo degeneruje a najlepšie pre planétu by bolo ukončiť jeho prázdnu existenciu.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Odporúčam každému, kto chce skvelý originálny seriál, bez rušivých lgbt gender sraciek a hyper korektnosti súčasnosti. Viem si predstaviť ako majiteľ kľúča, o ktoré predmety by som mal presne záujem. Za mňa 💯%, čiže 5*

Pandemonium (1982)

Pamätám si to zo satelitu. Názov bol vtedy ,,freitag, der 713,, a vôbec to nebolo zlé. Klasická paródia na všetko z toho obdobia.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) odpad!

Sam by mal natočiť nový evil dead a nestrácat čas s týmto odpadom. Klasika čierna plus biela a aby sme boli gender korektný, tak tu dáme tiež nejaké lesby.

Proměna (2022)

Bože toto má byť Pixar? Dejová linka horor. Vôbec ma na tom nič nevtiahlo do deja. 15 minút stačilo.

Avatar: The Way of Water (2022)

Druhý krát už to nie je taká zábava. A opäť sa vrátili zlí pozemstania a aby sme boli originálny, tak sa presunieme na vodu. Trojka bude počítam niekde na snehu. Slabé aj na Camerona.