Batman se vrací (1992)

Najlepší vianočný Batman! Najlepší Burtonov Batman samozrejme. Michelle ako najlepšia Catwoman a samozrejme DeVito ako tučniak neprekonateľný. Do toho ešte Walken a kvalita je ohromujúca.

K zemi hleď! (2021)

Geniálne. Takto presne funguje v tomto konzumnom svete, hlavne na začiatku stupidita 90% ľudstva! Ľudia majú IQ boty. Jonah Hill už dávno nebol v takej forme. Samozrejme celý kasting je zásah do čierneho.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Moc som sa tešil na tento seriál. Recenzie a hodnotenie vôbec nechápem. Nuda, nuda, nuda... Pomalé, bez energie, predvídateľné.. A tá vedľajšia linka v deji zo života agenta H? Keď mi vylížeš, tak ti vyfajčím. Koho to zaujíma? Nedokázal som dopozerať tretiu časť. Silný podpriemer.

Peacemaker (2022) (seriál) odpad!

Čistý odpad! Vyslovene trápne, čo dokáže lgbt a blm vymyslieť, keď sa snaží. Mám až pocit, že podľa seriálov je táto menšina vlastne vládnucou väčšinou..

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) odpad!

V živote by ma nenapadlo, že minulosť sa dá takto prepísať pomocou BLM. Chcel by som vidieť, čo by sa dialo, ak by nejaký beloch zmenil minulosť ako to robí uchylny netflix. Ale je to čierna a lgbt propaganda, takže to je v poriadku..

Rakeťák (2022) odpad!

Takže Disney narazil. Žeby ľuďom už vadilo chodiť do kina s deťmi pozerať na čierno-biele gender korektné hovná?  Toto už je vážne len na odpad!

The Last of Us (2023) (seriál) odpad!

No tak tu máme celkom podpriemerný seriál, u mňa ale vďaka stupidite a povinnej netflix šablóne odpad. Ak to správne chápem, ak ste iný, tak prežijete všetko, aj apokalypsu. A ten dej ideme z bodu A do bodu B, to vážne niekoho ešte môže zaujať? Možno to fungovalo v hre, ale v seriáli, kde sa kladie dôraz na primitívny vzťah dvoch nudných postáv, prípadne vedľajších gender a BLM sraciek, to nestačí.

Dvanáct do tuctu (2022) odpad!

Čo dodať ku takejto propagande, kde Disney chce namiesto obsahu tlačiť do hlavy multi kulti? 30 minút som dal, ale katastrofa. Biela, čierna, indická, na vozíku a možno ešte by som tam dal nabudúce nejakú ryžu a nebinar by tiež nebol zlý.