• Hudební

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Já nevím, přijde mi to takový hrozně přitažený za vlasy a umělý! Škoda! :(

REC 3: Počátek (2012)

Pokud bych to bral jako samostatnou hororovou komedii a parodii na zombie filmy, tak by to docela ušlo, ale je to další film ze série REC a v porovnání s ostaními opravdu nepovedený. Paco Plaza se vydal špatným směrem!

Rec 2 (2009)

Po zklamání z jedničky to dvojka všechno vylepšila. Od začátku do konce je tu, jak napětí, tak i akce a hlavně míň zbytečných keců okolo. Pro mě zatím nejlepší díl z celé série.

REC (2007)

Zklamání strašné zklamání... Čekal jsem od toho daleko víc! Scény se zombíkama jsou sice super, ale bohužel tu převládá dost těch tupých a nudných scén.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Spousta lidí na Pohlreicha nadává, jakej je to sprostej magor, ale neuvědomujou si, že je na jejich straně a snaží se docílit toho, aby se jídla vařila v čistých a slušných restauracích a ne v prasečím chlívku. Bohužel většina to nepochopí nikdy!

Forrest Gump (1994)

Suprový, báječný, jedinečný, brilantní... To snad ani nejde popsat, jak se mi ten film líbí!

Deník nymfomanky (2008)

Příběh nymfomanky, která kvůli svému chtíči přijde o práci a nechá ze sebe dobrovolně udělat prostitutku, aby mohla pokračovat v tom, co má nejradši... Nějak zvlášť mě to nezaujalo!

Pach krve (2003)

Parádně brutální horor, který sice nepřišel s ničím originálním, ale i tak to byla skvělá podívaná!

Nezvratný osud (2000)

Filmaři přišli s něčím novým a ono to kupodivu fungovalo... Husí kůži nám tentokrát nenažene žádnej masovej vrah, ale sama smrt!

The Rutles (1978) (TV film)

Kdo nezná Beatles, tak mu tahle parodie nic neřekne! Ale pro nás beatlemaniaky je to skvost! :)