• Hudební

Noční let (2005)

Výborný a napínavý thriller od mého oblíbeného režiséra. Rachel McAdams je tu opět skvělá a role jí sedla. Co se týče Cilliana Murphyho, tak tomu to "sviňáctví" kouká přímo z očí, takže to jeho počáteční divadýlko jsem mu nežral. Film sice není žádné mistrovské dílo, ale já jsem, i díky přijatelné stopáži, spokojen.

Den nezávislosti (1996)

Zemi napadli mimozemšťani, ale na Willa Smithe, Jeffa Goldbluma a Billa Pullmana si nepřijdou... Parádní a hlavně nenáročná sci-fi podívaná. Co jsem očekával, to jsem dostal.

Ring (1998)

Originální verzi jsem viděl dříve než americkou, což jsem asi jeden z mála. Film sice vypadá dost lacině, ale má svoje děsivé kouzlo, kterým překonává kdejaký drahý a trikově zmáknutý horor. Mě svým příběhem neuvěřitelně zaujal! Teď jsem zvědav na remake.

Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Urážka legendárního zombie hororu od mistra Romera, ale ono je holt jednodušší přiživovat se na slavné filmové sérii, než vymyslet svou vlastní!

Babovřesky (2013) odpad!

Po 30 minutách jsem musel film vypnout!... Ať mi sakra nikdo netvrdí, že se tomuhle při promítání smálo celý kino!!!

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Moje oblíbená česká komedie s výborným hereckým obsazením... Kdykoliv se na to podívám, tak se skvěle pobavím! Pokračování už bylo bohužel ze slabšího soudku!

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film se tvůrcům povedl, ale na seriál to samozřejmě nemá! :)

Kamarád do deště (1988)

I když to není nic převratného, tak to překonává spoustu dnešních českých filmů a podle mě je to nejlepší snímek, ve kterém se kdy dvojice Tofi-Vaculík objevila!

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Téhle "výtečné" show nemůžu dát nic jiného, než BIG ODPAD!

Saw: Hra o přežití (2004)

První díl dnes již kultovní série, ve které si jeden nemocný stařík rád hraje s lidmi... Přiznám se, že jsem od tohoto filmu čekal trochu víc, ale i přesto se mi docela líbil a to hlavně svým napětím! |80%|