• Hudební

Gorila: Příběh opičí (2005) (amatérský film)

Parta kamarádů se odpoledne nudila, tak vzali kameru a natočili tento nemožný film, který má kupodivu vysoké hodnocení, což vůbec nechápu!!!

Jája a Pája (1986) (seriál)

Krásný a zábavný večerníček, na který se vždycky rád podívám!

USA versus John Lennon (2006)

Když se někdo znelíbí americké vládě, změní se jeho život k nepoznání... Zajímavý dokument pro fanoušky Beatles a Lennona, ale myslím si, že i pro ostatní...

Pátek třináctého 2 (1981)

Jason přichází na scénu! Na rozdíl od jedničky, zde vraha poznáváme daleko dříve, než až na konci filmu. Což je možná trochu škoda, protože to byla jedna z věcí, která se mi na jedničce líbila. Jason se umí pořádně mstít a zabíjení mu rozhodně není cizí, takže se je na co dívat. Bohužel je tu také dosti nudných scén, ve kterých sledujeme poflakující se teenagery, kteří jsou o hodně nudnější, než ti předešlí. Takže vám ani není líto, když je Jason sejme. Spíš už na to vysloveně čekáte! Tento díl není nejhorší, ale má daleko i do nejlepšího.

Pátek třináctého (1980)

Začátek slavné hororové série, ale bez všemi oblíbeného vraha s hokejovou maskou. I tak je to docela slušný slasher, který nenechá diváka odejít od obrazovky a pořádně si pohraje s jeho představivostí!

Eso (1994) (pořad)

Tento pořad jsem miloval, ale jen do doby, než ho přestala moderovat Pergnerová.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou moje sdrcová záležitost!

Sígři ve výslužbě (2013) (pořad)

Nebylo to vůbec špatný, po dlouhé době pořad TV Nova, který mě aspoň trochu pobavil, i když některé scénky byly poněkud ze slabšího soudku!

Noc oživlých mrtvol (1968)

Film od mistra zombie hororů a první svého druhu. Celou dobu jsem se náramně bavil a nemohl jsem se přestat dívat. Film sice neni tak děsivý jako jiné horory, ale diváka vtáhne svou úžasnou atmosférou a překvapí svým neobvyklým koncem. Naprostá spokojenost!!! :)

Byl jednou jeden polda (1995)

První a zároveň nejlepší díl trilogie, která se marně snažila napodobit Policejní akademii! Jako malej jsem to zbožňoval, ale dneska to začínám už pomalu nenávidět...