• Hudební

Tichá noc Bustera a Chaunceyho (1998) odpad!

Ne, tohle už nikdy víc! Větší hovadinu jsem v životě neviděl, chudáci děti, který s touhle prasečí pohádkou přijdou do styku!!!

Svobodná matka (1939)

Skvělá romantická komedie s výborným hereckým obsazením. Ginger Rogers mě v tomto filmu opravdu okouzlila!

Klub sráčů (2000)

Nechutná kravina, kterou většina mých známých zbožňuje, já ovšem jen nechápavě kroutím hlavou a doufám, že už s tímhle filmem nepřijdu do kontaktu!!!

Sám doma (1990)

Tak bez téhle komedie si neumím představit Vánoce! Pamatuji si, že jako děcko jsem si to pouštěl pořád dokola, až mi z toho přeskakovala kazeta.

Zkurvená nuda (1997)

Hrozně stupidní a depresivní film plný puberťáků, který mě neskutečně vytáčeli. Připadal jsem si jak kdybych si vzal LSD a zažíval ten nejhorší trip jaký může být! Jedinou pozitivní věcí byla moje oblíbená a pokaždé krásná herečka Heather Graham, ale mám ji radši v jiných filmech. Ještě že ta kravina byla tak krátká, jinak bych už rozbil televizi.

Dr. No (1962)

První bondovka a taky jedna z těch nejlepších! Když poprvé zaznělo: "Jmenuji se Bond, James Bond" měl jsem husí kůži. Výborný příběh, skvělá hudba, výborná režie, překrásná Ursula Andress a jedinečný Sean Connery, který v roli Jamese Bonda opravdu válel a nepotřeboval k tomu "Q" a jeho výrobky, i když s nima je to samozřejmě o něčem jiném.

Osvícení (1980)

Stephenu Kingovi se tohle zfilmování jeho knihy nelíbilo? Tak to je dost zarážející, protože je to jeden z nejlepších psychologických hororů, který znám a to hlavně díky skvělé režii Stanleyho Kubricka a neméně skvělému hereckému výkonu Jacka Nicholsona. Naprosto jedinečná hudba, hustá atmosféra, která by se dala krájet a to napětí!!! Myslím, že Kubrick z toho vykouzlil naprostý skvost! |98%|

Psycho (1960)

Jedinečný kultovní snímek, který není jen nějakou obyčejnou "vyvražďovačkou". Ne! Tohle je veledílo mistra Hitchcocka, které diváka naprosto ovládá a nepotřebuje k tomu litry krve, milióny vražd a lekačky na každém kroku. Hitchcock si s tímhle filmem pořádně pohrál a za to má můj velký obdiv! Stejně jako má můj obdiv Anthony Perkins, bez kterého by to ani náhodou nešlo.

Psycho IV: Začátek (1990) (TV film)

Film ukazuje zmateného Batese, který volá do rádia, protože chce zabít svojí ženu a tváří se, že neví jak na to. :) Mezitím jsou tu návraty do minulosti, které jsou sice zajímavé, ale kazí to herec, který hraje Normana v pubertě, protože na mě působil spíš jak mazánek bohatých rodičů, kterej si žehlí vlasy, než jako šílenej psychopat. No a nakonec se ještě z Normana stane milující otec a vzorný manžel. Ach jo!... Takže z legendárního hororu se postupně stává romantika! Dlouho jsem se rozhodoval jestli dát tři nebo dvě hvězdy, ale prostě už to není Psycho jaké bývalo předtím!

Probudím se včera (2012)

Po (hodně) dlouhé době jsem se přesvědčil, že Češi ještě umí natočit skvělou komedii!!!!