• Hudební

Superpolda (1980)

Jeden z prvních filmů, který jsem si v dětsví nahrál na videokazetu a koukal na něj pořád dokola. Je to skvělá fantasy komedie s Terencem Hillem, kterého mám sice radši, když je po boku Buda Spencera, ale tady zazářil i sám!

Mrazík (1964)

Jedna z mála věcí, která se soudruhům ze Sovětského svazu povedla, i když každoroční opakování mě už dovádí k šílenství!

Prci, prci, prcičky (1999)

Poprvé jsem to viděl, když mi bylo asi 8 let a tehdy jsem si to naprosto zamiloval, hlavně kvůli sprostým slovům. :) Dnes už to tak moc nežeru, ale pořád je to pro mě druhý nejlepší díl z celé série (první je Školní sraz) a skvělá americká komedie, která ovšem není pro každého.

Jeepers Creepers (2001)

Průměrný horor, který patří spíše k těm horším průměrům a to hlavně díky tomu, že to působí dost lacině. Záporák zblízka vypadá spíš jako černošský kovboj, než jako monstrum z pekla. Také tu jsou velmi tupé a nudné scény, a k tomu ještě ten uspěchaný konec...

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Je to prý nekonečný seriál, ale už by ten konec mohl přijít!

Golem (1915)

Ty dochované 4 minuty stály za to! I když to bylo tak krátký, mělo to svoje kouzlo a celý film musel být určitě skvělý.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

S tímhle seriálem jsem vyrůstal a doslova jsem ho hltal! Dnes už pro mě není tak zajímavý, ale pořád se na něj dá koukat.

Svátky vem kačer (2006)

Nemůžu si pomoct, ale mě se to neskutečně líbilo! Sice to není nejlepší snímek s Looney Tunes, přesto si myslím, že ostudu ostatním dílům nedělá a příjemně pobaví.

Vánoce v Cesmínově (2008)

Film s naprosto nezajímavým dějem a přitom to ze začátku vypadalo tak nadějně! Otec hlavní protagonistky se na starý kolena zbláznil a přestěhoval se do uměle vytvořeného "vánočního" města, kde se všichni chovaj jak kdyby něco brali. Protože si tohle divný město zamiloval, pozve sem na Vánoce svojí dceru s jejím otravným (ten kluk mě naprosto vytáčel, i když jenom stál a nic nedělal) desetiletým synem, kterej ovšem vypadal na 13 a choval se jak pětiletý dítě. Ve městě synáček pořád někam zdrhá a hledá sáně a Santu, kterej kupodivu nepracuje na severním pólu, ale ve velký budově, která zevnitř vypadá jak Tesco. Pak je tu ještě nadrženej majitel kavárny, kterej se až moc okatě snaží dostat hlavní protagonistce do kalhotek. A tohle všechno má lidem navodit vánoční atmosféru? No tak u mě se to nepovedlo!