• Hudební

Maniac Cop (2008)

Na amatérský snímek jde o docela slušnou práci, i když to má své mouchy.

Kajínek (2010)

Čekal jsem od toho hodně a to byla asi chyba, protože je to opravdu špatný film. Celé je to taková slátanina, která působí dost televizně... Škoda!

Jedna ruka netleská (2003)

Je to tak ztřeštěná komedie, že jí musím dát čtyři hvězdičky! Navíc je tam skvělé herecké obsazení.

Profesionálové (2009) (seriál) odpad!

Proč je v módě všechno kopírovat od Slováků? A ještě z toho vytvořit totální hovadinu, která neni ani trochu vtipná a akorát se tím tvůrci ztrapnili. Slovenská verze tu naší převálcuje jak nic!

Červený drak (1986)

Není to vůbec špatný film, ale jeho následovník z roku 1991 ho ve všech ohledech překonal.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Urážka legendární hry! Ty hrozné efekty, herecké výkony a vše kolem toho, to snad ani nejde brát vážně. Jak celkem dobře začal první film, tak tohle pokračování to všechno zkazilo! Jedna hvězda za některé postavy, ale časem to asi stejně klesne k odpadu!

Šestý smysl (1999)

Skvělý duchařský film!!! To napětí je neskutečné a konec filmu mě opravdu dostal. Znáte taky to mražení vzadu na krku? Já ho měl celou dobu, co jsem tento snímek sledoval!

Vyzvednutí Titaniku (1980)

Je to příjemný film, ale spíš taková pohádka o tom, jak by se třeba dal titanic vytáhnout, kdyby byl v jednom kuse, i když je to samozřejmě nesmysl! Ovšem scéna, kdy se loď vynořuje z oceánu je opravdu dechberoucí!

Bastardi 2 (2011)

Dvojka mě zklamala! Když jsem se koukal na trailer, doufal jsem, že by to mohlo být lepší než jednička, ale nakonec se to propadlo hluboko pod ní. Příběh filmu mi přišel jak epizoda z nějakého béčkového krimi seriálu a nejvíc mě dostali otřesné herecké výkony i u herců, od kterých bych to nečekal...