• Hudební

Bastardi (2010)

Film není úplně špatný, ale rozhodně se nehodí na promítání do kin, protože působí až moc lacině... Jako TV Film by možná obstál lépe... Možná...

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po dlouhé době jsem se u nějaké komedie pořádně pobavil. Prcičky mám rád už od prvního dílu, ale tenhle film je ze všech nejlepší a právem má tak vysoký hodnocení.

Ohnivá linie: Bitva u El Alameinu (2002)

Výborný válečný film, i když je tu málo bitev, ale diváka vtáhne ta atmosféra a příběh vojáků, kteří trpí v poušti kvůli fašistickýmu tyranovi, který jim nepošle ani jídlo a pití. Je to něco jako český Tobruk, ale s tím rozdílem, že je to o mnoho lepší!!!

Pavoučí teror (2002)

Dobrý film, spíše taková oddechovka na odpoledne, když venku prší. Já jsem se u toho bavil, ale jen když to beru jako komedii a akční film, pokud bych to měl brát i jako horor, musel bych dát míň hvězd!

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Tenhle film jsem jako dítě miloval a pořád jsem ho sjížděl na videu. Prostě rodinná klasika s Tomášem Holým, která nikdy neomrzí!

Úsvit mrtvých (2004)

Super film, super atmosféra, super děj, super masky... atd... Prostě je to skvělá zombiárna, která vyděsí, ale místama i pobaví. Zack Snyder odvedl dobrou práci!!!

Hostel II (2007)

Líbí se mi to o trošku víc než jednička, ale je to pořád hrozný. Přibylo více akce, to je super, ale je tam taky dost nudných momentů. Nejvíc mě zklamal konec filmu, ale i přesto dávám dvě hvězdičky, protože je tam oproti jedničce určitý zlepšení.

Hostel (2005)

První a zároveň nejhorší díl ze série. Nechápu titul: "Nejděsivější film desetiletí", to si snad někdo dělá srandu! Vždyť než přijde nějaká akce, která děj aspoň trošku přiblíží k hororu, je půlka filmu pryč! Jít na tohle do kina, tak chci vrátit peníze za lístek. No ale dávám jednu hvězdu za český a slovenský herce.

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Líbí se mi to tak na stejno s jedničkou, takže žádná sláva, ale dá se na to koukat! Velký plus jsou vraždy, kterých oproti jedničce trochu přibylo, ale zase to sráží plno hloupých momentů!

Tajemství loňského léta (1997)

Není to špatný slasher, ale prostě tomu něco chybí. Připadá mi, že je to celé na jedno brdo.