• Hudební

Život je krásný (1997)

Nádherný film, který pobaví, ale vzhledem k době, ve které se odehrává také dojme. Roberto Benigni vytvořil naprostý skvost!

Halloween III (1982) odpad!

Řikal jsem si, že to nemůže být tak hrozné, ale bohužel je. Ani pořádně nevím o čem film byl. Velké šlápnutí vedle.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Já tuhle komedii prostě žeru! Smál jsem se od začátku do konce. Scény s hnusákem nebo s gepardem jsou prostě nezapomenutelné. John Cho a Kal Penn by spolu mohli natočit další komedie, protože jsou cool dvojka.

Velkej biják (2007)

Další parodie, která je všechno jen ne vtipná!

Playgirls (1995) odpad!

Škoda slov! Odpad je pro to málo.

Jackals Praha (2007) (amatérský film) odpad!

Tohle má být Jackass? Naprosto trapná napodobenina! Nechápu jak si někdo mohl koupit DVD. Zajímalo by mě, co by na to řekli pravý Jackassáci.

Méďa Béďa (2010)

Čekal jsem, že to bude hloupost, ale docela se mi to líbilo. Když to budu brát jako dětský film, tak si myslím, že tomu není příliš co vytknout.

Kameňák (2003) odpad!

Opakovaný vtip není vtipem... Proč vůbec něco takového vzniklo?!

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Film s poněkud bezzubým a nudným dějem. Ze začátku se skoro nic neděje, a když už konečně přijde nějaká ta akce, tak to celé stojí za pendrek. Postavy, kromě starého dobrého Freddyho, také žádný zázrak. Dvojka mi oproti dalším Nočním můrám (snad jen kromě Freddyho smrti) přijde trochu pozadu.

Dětská hra 4: Syndrom Pinocchia (1996) odpad!

Film nemá žádný smysluplný děj a snaží se pouze parazitovat na slavné hororové sérii. Celou dobu jsem se nudil a musel jsem se hodně přemáhat, abych tento „skvost“ dokoukal do konce. Zkrátka na Chuckyho žádný Pinocchio nemá.