Cemetery Junction (2010)

Kdo se narodi pod stolem,tak se mu nahoru honde tezce skrabe.A kdyz se mu to podari,jeste neni jiste,zda na zaver nedostane jen salatovou misu z brouseneho skla.Nejde ani tak o komedii,jak o pribeh trojce mladych muzu,kteri se snazi najit sve misto v zivote.Kazdy ma sve sny o budoucnosti jine,ale jak uz to chodi,predstavy se malokdy splni.

Špatnej polda (2009)

Ano,zavislaky Cage umi,jeho vyzor ho k tomu predurcuje.Policista, po zraneni zad a velkych bolestech propadne drogam ,aby chvilkove ulevil svym bolestem.Ze si je s beznym platem,pridelenym mestskou radou nemuze dovolit,je jasne.A kdyz i jeho pritelkyne,lehka deva(Eva Mendes),ma podobne choutky,ma se detektiv co ohanet ,aby obema zajistil potrebnou davku.Ovsem to neznamena ,ze i nadale neni dobrym poldou na svem miste.....

Chata smrti (2007)

Ctyri cerni si vyjedou na chatu,oslavit narozeniny.Prida se dalsi ctverice belousu,ale po ranu se nekdo ztrati a nastava dlouhe hledani,uz ani nevim koho.Kazdopadne bili zmizeli.Do toho jeste mistni lesni chirurg a vlasovy stylista pripravuje odvar s babskeho ucha.....Nema to napeti ,ani stavu.Par krvavych scen ,celek nezachrani.

Uvězněna s monstrem (2010)

Spise thriler ,ktery absolutne nefunguje,nelogicke chovani vsech zucastnenych.Nuda , tak na Novu hluboce po pulnoci ,uprostred tydne,aby si lidi uvedomili,za nemaji ponocovat a jit radeji spat.

Stvoření (2009)

Tak ,z jak jsem uvidel toho Francouzkeho krasavce,tak jsem vedel ,ze neco neni v poradku.A taky nebylo,az na krasne scenerie Alp,takze pokud se chcete trochu pokochat krajinou,tak proc ne,ale vic tu necekejte!

Klíšťata (1993)

Pokud vam nevadi klasicky namet se zmutovanim jakekoliv haveti,tak se bude bavit celkem slusne.Je to opravdu ukazkovy zastupce sveho zanru se vsemi vecmi ,ktere k tomu patri.Klistata pusobi dosti krvelacne,jejich lihnuti v patricne davce slizu je odpudive a jejich kralovna dosahuje i patricne velikosti!jen s tou jejich zvysenou horlavosti,mi to prislo trosku pritazene.

Plod noci (1990)

Film jsem videl v roce jeho vzniku a musim rict,ze v tu dobu jsem byl opravdu nadsen.Perfektni masky,zobrazeni bizarnich priser v mnozstvi ,ktere bylo opravdu jen malokde k videni.Clive Barker se opravdu odvazal a sve temne predstavy ,umerne dobe a moznostem ,prevedl na platno velmi zdarile.Bylo to tehdy v puvodnim zneni a ja tenkrat rozumel tak maximalne pa rusky,takze pribeh a zapletku jsem ani tak moc neresil.Pravda,dnes po dvaceti letech ,pri opakovanem shlednuti i s dabingem, uz muj odvaz nebyl tak dokonaly,ale i presto ,predevsim s nostalgie, si film minimalne ty ctyri hvezdy zaslouzi.

V Číně jedí psy (1999)

Mit dobreho bratra je dulezite,kdyz jeste zamestnava i sikovne kuchare je to k nezaplaceni.Po te si muzete dovolit zmenit svuj zivot pekne zostra.Ale hlavne musite vzdy verit,ze je to spravne!

Tales from the Hood (1995)

Horrova klasika ,ktere nam nabidne ctyri povidky vypravene silenym majitelem pohrebniho ustavu, triu cernosskych gangsteru.Pvni pribeh je o zavrazdenem cernoskem politikovi policisty a jeho nasledne odplate,druhy vypravi o chlapci tyranem neznamym netvorem,treti nas zavede do platazikova domu ,kde maji vladu voodoo panenky zavrazdenych otroku a ve ctvrtem se podivame do valky poulicnich gangu.

Hra na vraha (2009)

Klasicky scenar o parte mladych na vylete,rozdovadenych,sexualne zdivocelych a uzivajicich si zivota plnymi dousky,nez se objevi prvni z nich,ktery si toho zivota uz moc nevychutna.Vrazdici maniak s nimi rozehraje hru,na konci ktere , moc navsteniku chaty domu neodjede.Trosku vic pritlacit na pilu,charizmatictejsi herce a par litriku krve a jiste by se film vysplhal jeste vys.