Andělé a démoni (2009)

Predevsim asi nejvetsi chybou bylo shlednout tento film ihned po precteni knihy.Jak se v Sifre snazili drzet co nejvice predlohy,tak zde, bohuzel to nejnapinavejsi osekali a celkem dosti tim zasahli do deje.Vytvorili tim celkem plytky a ne moc originalni krimi film.

Grotesque (2009)

Kazdopadne bych film nedoporucil nikomu se slabsim zaludkem.Je zde hezka rada nechutnosti,ktere ne kazdy lechce stravi.Dej je pomerne jednoduchy,odehrava se v uzavrene mistnosti,kde sadista zkousi silu lasky uneseneho paru.A je pomerne vynalezavy,co se tyce zpusobu testovani!

Démoni 2 (1986)

Na legendy se nezapomina!

Kick-Ass (2010)

Pokus o stmeleni nekolika zanru vidime casto,ale malokdy to jako celek zapadne tak hezky do sebe jako prave u Kick-Ass.Zpocatku jsem tomu moc sanci nedaval,ale s kazdou dalsi minutou me film presvedcoval o skvele provazanosti,diky vzrustajicimu tempu a gradujicimu zaveru!Tak ostrou holcicku na platne opravdu casto nepotkate!

Resident Evil: Afterlife (2010)

Nastesti jsem se nechal dostatecne vystresovat hodnocenim ostatnich,takze bez ocekavani,ale zklaman jsem nebyl.Dostalo se mi presne toho, ceho od kazdeho noveho dilu serie ocekavam.Nic genialniho,ale slusny akcni narez ,okoreneny ruznymi kreaturami,ktery od zacatku do konce nebude nudit!Jen tak klidne dal,vykaslat se na cele 3d a tesim se na dalsi pokracovani.:-)

Loganova válka - Čest zavazuje (1998) (TV film) odpad!

Obcas se mi stane ,ze se ocitnu ve zvlastni spolecnosti,kde nemam vladu nad ovladacem a pres veskerou snahu se necemu takovemu vyhnout,spadnu do naruce Chucka naprosto bezbranny!On pan Norris ,se tu ani tak moc neobjevuje,jak jsme zvykli,spise je zde v roli ucitele sveho synovce,kteremu byli zavrazdeni rodice.Dockame se zde vsech patricnych trapnosti ,ktere k poradnemu vycviku patri a pak konecne protrpime pomstu.no hruza....

Rozsudek noci (1993)

Pokud budete ochotni uverit existenci,az tak silene opustene ctvrti a tak genialnich zlocincu,kterym nedela kdekoliv uprchliky objevit,dostane se vam slusne ,napinave akcni podivane.Herecke obsazeni prijemne na obou stranach,pribeh ma spad.Nektere panske jizdy obcas dopadnou trochu jinak,nez by jsme ocekavali.

Milióny (2004)

Nudny film,kterym pa Boyle netusim koho chtel okouzlit,deti jiste ne a me jako dospeleho to nezajimalo ani trochu.Teda snad cirkev bude mit s teto sve propagace trochu radost.

Max a maxipříšerky (2009)

Hledat na tom neco umelecky natoceneho,to me opravdu nebere,potomky uz vubec ne,ale jiste je ,ze deti tedy byli pekne nasrane!A to jim to slavnostne poustim na vanoce!hold rychle zpatky k Mrazikovi a S certy nejsou zerty!

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

No ,ikdyz je to o kapinku lepsi nez ty rady jejich sracek jdoucich uz peknou radku let za sebou,porad je to opravdu jen stin tech zabavnych akcnich zalezitosti,ktere jim sli tak krasne od ruky.Asi tomu ke kvalite ,porad nejaky ten dolarek chybi!