Střepy v hlavě (2008)

Dlouha nuda,nemuzu ani hodnotit,nedalo se pronudit az dokonce.Snad nekdy....

Bestie musí zemřít (2009)

Velmi slabe s trapnym Brodym,jehoz ksich je mi uz od Predatoru ,bohuzel na obtiz vsude.Nelogicke sceny,chovani postav i trapny pribeh samotny.Ale nakonec, co jsem po Armade demonu mohl od tohoto "genia"cekat,nez jen prumerny pripad pro Komisare Rexe.

Experiment (2010)

Prumera predelavka ,ktera nicim svou predlohu neprekonala.Brody je zrejme momentalne na vysluni a je nastrcen v kde-cem.Tady ma ,alespon pro tu roli nejake dispozice, narozdil od Predatoru ,kde pusobil vyslovene trapne.Whitaker- presvedcivy zaporak.

Machři (2010)

Ani dlouhy seznam znamych jmen, kvalitu nijak zvlaste nezarucuje,to je videt v teto dosti krecovite komedii.Par zajimavych hlasek(sukajici sovy) a obcas nejaky ten vtipny moment(skok na lane)je jich vsak poskromnu,trochu moralizovani a happy end.Nuda bez nejake dejove linky ci zapletky ,vsak prijemne uplyne a jedine na koho si po par dnech vzpomenete bude Steve Buscemi v sadre.

Predátoři (2010)

Ke spokojenosti mi toho zde chybelo mnoho,ale jeste vis prebyvalo(Brody,Fishburne).Rekl bych ze casting v tomto filmu totalne propadl.Schopny Trejo si moc nezahraje(a ze ten by s predatory dovedl jiste rozpoutat koncert) ,za to nesympatickeho Brodyho mame na ocich stale.Pozitivni je ,ze se alespon vratili zpet do dzungle(ikdyz jine planety) a lov je jim stale konickem(ikdyz v chovani se dopousti zbytecnych nelogicnosti).Film propluje bez nejakeho velkeho nadseni a rozhodne se z nej dalsi legenda nestante.P.S.A jak se Brody svlekl v nejnapinavejsim momentu do pul tela,tak manzelka zajela smichy pod stul a dlouho jsem ji muset utisovat a vysvetlovat ,ze se nejedna o parodii.

Julie (2008)

Prvni pulka je velmi slusna,zoufalaJulie ma plan,bohuzel dosti naivni na to aby hladce vysel,jak se ukaze.Unos ma vyresit jeji problemy ,ale pohopitelne ji jich mnohem vice pridela.Po uteku do Mexika se vsak kazdym okamzikem vytraci s deje uveritelnost a pripomina to spise mirne akcni podivanou s nelogickym chovanim vsech zucastnenych.

Spolek nemilosrdných (2009)

Vubec mi nevadi, kdyz je po ste natoceno zhruba to same ,co uz tu bylo,ale pokud uz do toho nekdo jde,tak by to melo byt alespon lepsi nez 80x predtim, aby to melo vubec nejaky vyznam,coz se u Spolku nemilosrdnych bohuzel nepodarilo.

Hájili jsme hrad (1969)

Kdyz vite ,ze uz jste na konci a vychodisek vam moc nezbyva,ja treba si alespon zachovat trochu humoru a najit si neco,co vas od te nelehke situace dusevne odpouta a je celkem jedno,zda se pujde o pekarovu zenu,cervenou kralovnu ci brouka.Nejde o klasiku valecnych boju,zde jsou predevsim vykresleny povahy vojaku a jejich vlastni vnitrni boj s valkou samotnou.

Kráva (1993)

Jeden z mala dukazu ,ze Holub umi i neco jineho nez "blby".Zivot byl drive opravdu tezky a neni nad to si to obcas pripomenout.