Policejní odznak (2002) (seriál)

Perfektni policejni serial,ktery nam ukaze i temnou stranku policie,Nelze se brodit bahnem,aby jste se neuspinili.Vic ma vsechno v rukou a nenecha se prevezt ani zlocinci,ani svymi sefy.Doporucuji preckat trochu slabsi stred serie a nepromarnit skvele finale.

Ocelová pěst (2011)

Staci si dvacetkrat v duchu prerikat Over the Top a Rocky a dalsi komentare si uz nemusite cist.Bude to porad to same:)

Noc žraloka 3D (2011)

Narozdil od PIRANHA 3D,tady nefunguje skoro nic.Ani zpracovani,ani herci,ba ani prostredi.Logika se nedostavila.Uz jenom ten souboj s kadivounem,no hruza.Ikdyz bych mu gratuloval,jak je par hodin po uhryznuti ruky ve forme.Zklamani..

Beowulf a Grendel (2007) (TV film)

Jak jsem uvidel toho hada,hned jsem pojal podezreni,ale po te co vyfasofal ten granatomet ,jsem pochopil ,ze pujde o velmi nezdarilou frasku.Chtel jsem napsat ,ze to bylo na urovi serialu Herkukles ci Xena,ale nechtel bych je urazet,protoze tam byl aslepon humor.Triky opravdu katastrofalni i na tv produkci.

Hostel III (2011)

Kazdy ,kdo vedel proc se na to diva,tak jiste dostal to, co cekal.

Pacifik (2010) (seriál)

Tak vetsinou jsem ztracel prehled kdo je kdo a kde.Nez jsem se zorientoval ,uz byli mrtvy,nebo valecne nepouzitelni. Prehnana reklamni kampan,po ktere muselo zakonite dojit k vystrizliveni.Vizualne slusne ,ale zadny zazrak.

Single Man (2009) odpad!

Verim ,ze pro vetsinu z vas to byl unikatni duchovni a umelecky zazitek,ale me to akorat po 40 minutach neuveritelne nasralo.....

Kovbojové a vetřelci (2011)

Opet mi neni jasne,co vas natom filmu tak urazelo?No jiste je,ze zadny trvaly duchovni zazitek na cely zivot ,si s toho filmu neodnesete.Ale jinak jde, skoro o dve hodiny,slusne zabavy.Sympaticke herecke obsazeni,pekne prostredi,hezounci emzaci bez slitovani a klasicke vitezstvi dobra nad zlem.Idealni oddychova podivana pro nenarocneho divaka.A Olivii to tu fakt sekne:)

Nesvatý (2010)

Presne tyhle beckove ptakoviny se tocily pred lety a hodne lidi se u nich dobre bavilo a bylo spokojeno.Kdyz nebudem rozebirat technickou stranku filmu,tak na nas opet dychl duch minulosti a ja sa bavil slusne.

To byl zítra flám (2010)

Ale proc ne,na zabiti volneho vecera idealni!........."Jakou ma Michael Jackson barvu?"