Nebezpečná metoda (2011)

To bylo zase nekonecne.Kdyby ti dva prestarli nadrzeni pubertaci se rovnou zacali delit o jednu hnusnou hysterickou nymfomanku,mohli si ve volnych chvilkach sverovat sve sny i s rozbory az do smrti!

Ďábel v těle (2012)

Pokud se vam podari najit cloveka opacneho pohlavi,ktereho presvedcite ,ze jde o opravdovy dokument a pustite mu to pred pulnoci v tichem pokoji,garantuju vam ,ze se bavit budete vyborne.Ikdyz jde o dalsi davno prokoukly pokus o autenticno,tentokrat i hure zpracovany,ja jsem si uzil:)

Torchwood (2006) (seriál)

Naivni nuda s prisernym hereckym obsazenim!

Aréna (2011)

Kdyz uz je Samuel se choten vesrat az sem,tak v tovarne na sny, asi opravdu dochazi prachy.

Vendeta (2011)

Dobre Lampas!Kvalitne jsi s nima zametl!;)

Jana Eyrová (2011)

Nejspis to nebylo zle a herecke vykony byli na slusne urovni,ale me to nudilo.Porad mam v hlave serial s Daltonem a tam byla atmosfera hutnejsi horrovejsi a propracovanejsi.Tady to tak rychle probehlo, v nekolika nezazivnych krocich jsme byli rychle u konce.

Dluh (2010)

Hlavne ta zaverecna geronto-bitva ,ma "opravdu" stavu:) A chovani protagonistu, odpovida spise parte nadsencu ,hledajicich valecne zlocince,nez specialne vycvicenym agentum bez emoci,To se museli zase v Mossadu pobavit:)

Underworld: Probuzení (2012)

Vzdy kdyz dostanu to co ocekavam,tak mam opravdu radost a tady bylo presne vsechno to,na co jsem se tesil.A ze nebylo zadne prekvapeni?To je v nekterych pripadech jen dobre,lepsi zadne prekvapeni,nez byt prekvapen velkym zklamanim.

Uzavřený případ (2011)

Celkem slaby a nezazivny pribeh, dokonce i Pacino mi snad poprve prisel opravu slaby,jediny kdo mel zaujal byl Ray Liotta,ten se role zhostil celkem se cti...