Dredd (2012)

Na tak vysoke hodnoceni celkem nezazivna nuda,nekde kolem 50% by to snad slo,ale vys ani chlup:)

Lesní duch (2013)

Dekuji!Alespon na chvilku jsem v kine omladl o petadvacet let.:D A Erik ma vydrz,vetsi nez terminator! 😊

Polski film (2012) odpad!

Nevim, zda se mi vubec nekdy podarilo dat,tak kristalove cisty odpad.

Sinister (2012)

Perfektni stupnujici atmosfera,napeti do konce a mraziva hudba.A jeste jsem se i pekne lekl. Co vic je u spravneho horrou potreba.To musite videt.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Treti serie opravdu graduje.Diky ni, plny pocet.

Kalvárie (2004)

Nektere dny jsou opravdu spatne.Kdyz se vam pokazi auto v lese s cervenymi trpasliky,kde pes je tele a prase stopar,mistni gentlemani ovladaji bravurne spolecenske tance,jsou vanoce a k tomu jeste zjistite,ze jste vlastne jedina "zenska" v okoli,tak takovy den vazne za moc nestoji......

Nemrtví (2009)

Zombici se maji strilet.Do hlavy!A ne lecit,to je pak celkem nuda,vetsinu casu komorniho charakteru.Masky slusne,krve dost.Ale kamerou prosim,kdyz uz se neco deje,tak vytrvale netrast!

Kletba z temnot (2012)

Takove to klasicke domaci vymitani,ktere uz v dnesni dobe moc nenadchne,ikdyz ducha skryjete do krasne vyryvane krabicky.Nejstrasidelnejsi je tady ten plakatovy obrazek.:)

96 hodin: Odplata (2012)

No na podruhe celkem zklamani.Ale po perfektnim prvnim dilu,bylo asi tezke prijit s necim lepsim .Nudne,povrchni,predvidatelne,skoda.