Řekni, že to tak není (2001)

Jeden z najabsolútnejších smoliarov filmového plátna s tuctovou tvárou pána Malého v ultra nevtipnej romantike od priemernejšieho než priemerný Džej Bí Roudžersa, kde jediné na čo sa dá pozerať je Hedr Gruehem, ktorá v tom pôsobí ako mejkap na poriadny monokel. Mal som sa smiať? Až mi je ľúto Marka Irwina za kamerou.

Periskop nahoru a dolů (1996)

Ľahká komédia so sympatickým Grammerom a otravným Schneiderom, ktorý každým svojím ďalším vystúpením ponáral snahu ostatných ku dnu. 5/10

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Pôvodný retro duch tak strašne chýba. Z ďalšieho dobrodružstva Kapitána Ameriku sa vykľula iba x-tá variácia super hrdinského boja dobra proti zlu. A to je dosť nuda.

Captain America: První Avenger (2011)

Nato, že komixovky vôbec nemusím a zdarne sa im vyhýbam, občas ma náhodne zhliadnutý trailer dokáže natoľko navnadiť, že jednoducho musím. Kapitán ma zaujal obdobím, v ktorom sa odohráva. Dej zasadený do Druhej svetovej vojny je pre mňa najväčším plusom, čo jasne potvrdzuje záver, ktorý pre moje veľké sklamanie prevedie hrdinu do súčasnosti. Ak niekedy uvidím pokračovanie, rozhodne to nebude pre dôvod ako v prípade Prvého Avengera.

Bacha na balóny (2007)

Na jeden dobrý gag pripadá asi tak päť slabých. Našťastie sú rozhodené po celej stopáži, čo robí túto paródiu na športové filmy znesiteľnú.

Nenasytný parazit (2010)

V úvodnom titulkovom video zostrihu vyzerá Growth na slušné béčko ale všetko čo nasledovalo potom nesiaha slušnému béčku ani po posledný článok parazita. Keď už film o obdobnej pliage, tak jednoznačne "nákazlivý" Yeongasi z Južnej Kórei.

Ohnivé tornádo (2015) (TV film) odpad!

Do piče! Videli ste už inteligentné tornádo? Také, ktoré vás prenasleduje cestou necestou, počká si na váš osudný nádych, pokiaľ sa pred ním ukrývate ponorený na dne bazéna alebo, kurva, to je na celú kapitolu knihy Ako som chcel natočiť guilty pleasure ale posralo sa to prílišným zapálením pre vec. Obdivujem každého užívateľa csfd, ktorý dokázal tejto ultramonumentálnejpičovine udeliť čo i len jednu hviezdu. Zasa, ak ste fanúšikom mŕtvolne chudého Van Diena, tak potom hej. To hej.

Země mrtvých (2005)

Tak tomu vravím zmŕtvychvstanie v plnej zbroji!

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Jediná CSI, ktorú si pozriem a to ešte celkom rád. Presnejšie teda v počiatkoch, kedy sa ešte na scéne objavovali William Petersen ako Grissom a predovšetkým Gary Dourdan ako Warrick Brown. Že je seriál poriadne pritiahnutý za vlasy, na to netreba vysoké IQ, stačí jediné meno - Jerry Bruckheimer.

Naši (2016) (seriál)

Ale hej, patrím skôr medzi tých kokotov nadávajúcich na slovenskú televíznu tvorbu a áno, rovnako som tento seriál odpísal po prvej časti. Lenže! Aj keď nepatrím medzi pravidelných divákov Našich (seriálom sa celkovo vyhýbam) časom som natrafil na nejaký neskorší diel a bol celkom fajn. Odvtedy som ich s deckami pár pozrel a zakaždým sme sa celkom nasmiali. Samozrejme ničím prevratné, výnimočné ba ani nijak pamätihodné. Miezgu mám celkom rád, chalani nie sú otravnejší ako decká v iných seriáloch a spočiatku kŕčovitá Lujza G-S. už celkom zapadla. Takže ok, dá sa.