Nekonečný příběh (1984)

Nádherná pohádka, kterou jsem viděl mnohokrát a rád se na ní ještě podívám! Přecjen je to kus mého dětství a rozhodně ho nehodím za hlavu... Dávám 90%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

I přes úvodní "vtípky" jedna velká deprese zakončená nadějí na lepší zítřky. Geniální přeměna dobrého člověka v monstrum zahalená do divadelních CGI kulis. Jediné, v čem Impérium vrací úder překonává tenhle Lucasův opus je pohádkově naivní atmosféra, kterou lze dosáhnout jen s triky na úrovni Nekonečného příběhu, Kapitána EO, Willowa či Labyrintu.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Klony útočí jsou takovou "pubertou" Hvězdných válek, nejsou ani dětsky naivní jako Epizoda první a ani dospělácké jako Epizoda třetí, přesně odráží povahu Anakina Skywalkera a snaží se ho zařadit. Dost možná nejpopcornovější Hvězdné války, které však s věkem stárnou ze všech nejvíc. Použití digitální kamery pak působí jako nešťastná volba, což se projevuje hlavně na Blu-ray verzi.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Epizoda 3 je možná nejlepším dílem celé Nové trilogie, ale Skrytá hrozba je pro mě něco jako Nová naděje...dala mi jako první ochutnat toho úžasného světa Hvězdných válek. A jako devítiletého caparta mě dovedla k lásce k filmu :), čehož si cením nejvíc./// Po 13. letech opět v kině. Tentokrát ve 3D a musím říct, že více z toho dostat nešlo. Škoda jen, že nebyla možnost vidět film na maximálně možné velikosti plátna.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Jedna geniální scéna za druhou. Od začátku až do konce. A Vader? Jeho maska mě děsí i přitahuje zároveň, nejlepší záporná postava filmového plátna. Všechno nejlepší k 30. výročí!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

STAR WARS. Bohužel asi nejnudnější díl, který nad vodou drží pár ikonických postav, pár skvělých hlášek a scén a především hudba Johna Williamse.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Rimmer- Chris Barrie a Kocour- Danny John-Jules! Ti dva a obzvlášť Rimmer nemají chybu a jejich hlášky jsou naprosto dokonalé! Kdo neviděl neuvěří! Dávám 100%

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Krystalická blbost, která nestojí víc než za ten odpad! Bože kde jsou ty doby kdy Travolta tancoval s Umou Thurman v Pulp fiction. Dávám 0%