Naboř a ujeď (2012)

Do takové 30 minuty to bylo nemasné neslané prostě to mělo pomalý rozjezd, ale pak se to začalo pěkně zvrhávat ujeté sexuální party důchodců v motelu mě naprosto rozsekala a povídaní o tom jak hlavního gaunera ve vězení znásilnili patří mezi to nejlepší ve filmu.

Expresní zásilka (2012)

Oddychovka, která zabaví po celých 90 minut co má stopáž pořád tu někdo někomu ujíždí a mizí, ale je to uděláno hodně zábavnou formou. Ale ti kurýři na kole to jsou fakt magoři bez brzd v nejlidnatějším městě na světě to chce v uvozovkách fakt koule. Líbilo se mi to a klidně bych na to kouknul zase.

Vražedná hra (2012)

Asi nejlepší co na tom filmu bylo podle mě nebyl vůbec špatný Matthew Fox prostě psychotický magor a nájemný vrah. Jinak tu moc toho nefunguje Tyller Perry no prostě ho budu mít vždycky zaškatulkovaného jako toho co se převléká za tlustou černošku. No a režie prostě co se stalo s Robem Cohenem od prvního Rychlé a zběsile nenatočil nic pořádného.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Po skoro 10 letech se vracíme do středo země a návrat to je ne špatný, ale rozhodně i ne špičkový. Prostě je to očekávaný návrat plný překrásné přírody skvělých kostýmu, trikově opulentních záběru. Ale takový ten wau efekt a bušení srdce co jsem zažíval u Pána Prstenů se nedostavuje, i když se mi to líbilo velice. Tak Petere máš ještě 2 možnosti na to aby mi sklapla čelist.

Bourneův odkaz (2012)

Rozjíždělo se to dost pomalu zhruba 40 minut se řešilo jen politické věci plus pohled na přírodu, kde další speciální agent Aaron Cross plní běžnou operaci, ale zhruba od té doby, kdy začne hon na jeho likvidaci a čistku všech lidí, kteří mají co dočinění s tímto tajným programem začne akce která střída jak honičky v autech bitky muži proti muži prostě to co se nám na původním Bourneovi líbilo. Rozhodně to není tak precizní jako Bournea, ale rozhodně se jedná o nadprůměrný thriller, který by si zasloužil ještě více rozvést v dalším díle.

Atlas mraků (2012)

Tohle je přesně ten typ filmu u kterého mnohém víc než kdy jindy potřebujete zapojit i mozek. Je tu vytvořeny příběh dalo by se říct 6 příběhu, kteří spolu jako by nesouvisí, ale opak je pravdou velice chytrou formou jsou propojeny a divák je velmi pomaličku vtahován do děje. A v mém případě jsem si dokonce i udělal vztah k jednotlivým osobám a prožíval jsem jejich pocity a touhy. Měl jsem z toho filmu velké obavy přece jenom stopáž se blíží k takřka 3 hodinám, ale i prostě z důvodu, že to bude hodně sterilní. Ale musím říct, že se mi to líbilo samozřejmě kdo četl knihu tak má velkou výhodu a může posoudit jak moc se podobá a nebo liší film.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Pokud nejste fanda těchto filmů, kde je skvěla muzika a perfektní street dance tance tak není šance, že se vám to bude líbit. Není moc šance, že by vás nějaký herec zaujal svým uměním vesměs to jsou co se týče herectví prkna. Jde jen o to , že se umí hýbat a to sakra dobře.

Total Recall (2012)

Kdyby film měl jiný název a nejednalo by se o remake už legendární klasiky tak by to možná dopadlo kapánek jinak. Prostě už od začátku si tvůrci na sebe upletli oprátku kolem krk, která se stahovala a stahovala.Přitom trikově se jednalo o skvělou podívanou, které nešlo moc vytknout je vidět že vysoký rozpočet se vyčerpal do posledního dolaru. Ale i tak z toho vylezl průměrný film, který ale slušně zabaví nejeden večer u vás doma.

Méďa (2012)

Tak takového medvídka by jste rozhodně svým dětem nikdy nekoupili to vám garantuju. Vynikající komedie, která je naprosto skvěle natočená je tu spousta vtípků a narážek ať už lehčích nebo úplně brutálních, které jedou až na krev. Jo a mimochodem je tu úplně masakr cameo Flashe Gordona. Zatím jedna z nejlepších komedií co se tenhle rok objevili.

Sinister (2012)

Tak po dlouhé době se objevil horor, který dokáže člověk vyděsit a zaujmout a ne rozesmát jako Paranormal Activity a podobné. Lehce jsou tu otevřená dvířka pro případnou dvojku. Jako vidět na promítačce jak byly zabity jednotlivé rodiny člověk dostává takový plíživý pocit, kdy má stažený žaludek .