Diagnóza vražda (1993) (seriál)

To je tak blbé až je to docela dobré. Tento seriál nemůže vůbec nikoho urazit, Dr. Sloan je taková Jessica akorát s koulemi. Taky do všeho strká rypák, všem se snaží pomoci atd., no prostě dobrák od kosti.

Na stojáka (2004) (pořad)

Je to dobrý, jen sem tam teda. Hodně to zachraňuje Iva Pazderková se svojí výbornou blondýnkou. Někdy opravdu trapná vystoupení někdy zase hodně povedená...

Odpadlík (1992) (seriál)

Jednu hvězdičku dávám za Bobbyho Sixkillera, protože jako on, vypadá úplně stejně nevlastní fotr jednoho mého kámoše. Říkáme mu Zdeňa Sixkiller :-)...

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Typicky klasický americký sitcom, pro mě tedy podprůměr. Já nějak ten americký křečovitý humor, kterému se smějí stejně jen oni sami, nemusím.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Taková podprůměrná oddechovka skoro pro všechny. Monk je magor o tom žádná, asi bych nedokázal sledovat díl po díle, protože ty jeho fóbie nebo co to má za haluze po čase pěkně začnou člověku lézt na nervy. Herecké výkony taky žádná hitparáda, je to prostě taková ptákovina.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Hrozné, nejlepší jsou reportáže, když venku napadne v zimě sníh (jak překvapivé že), ale mě připadá, že celá redakce na Nově se tomu každý rok strašně diví a tak popadnou kameru a jedou natočit reportáž jak to klouže. Do toho pustí hudbu z Čelisti aby přidali na dramatičnosti a dokážou s tím zaplácnout 10 minut, no paráda. Na konec nějaké to zvířátko, dementní výrazy všech moderátorů a máme tu odpad jak vyšitý!

Game Page (1998) (pořad)

Tři hvězdičky dávám za pořad, který mám rád už pár let a jednu hvězdičku na víc dávám za Marii Málkou :-) nebo jak se jmenuje ta černovláska. Na to, že se to vysílá už dvanáct let a v dnešním světě internetu, kde je takových podobných pořadů tři prdele a to nemluvě o tom, že většina recenzí her už není úplně nejaktuálnější, protože na internetu si recenze přečtete s velkým předstihem, tak se drží stále dobře.

Víkend (2005) (pořad) odpad!

Lucie Borhyová, strašné.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Jednu hvězdičku za Davida Carusa, jinak seriál stojí za starou belu. Takový MTV styl, všechno uhlazené a navoněné, všichni se tam tváří jako by sežrali svět. Případy nejsou bůhví jak propracované na kriminálku, spíš zase sází na geniální vševědy a jejich postupy ve vyšetřování. Kriminálka Miami = popcornová zábava.

Zvíře (2009) (seriál)

Tak jsem zrovna viděl první díl a super. Uvidím jakým směrem se budou další díly vyvíjet a jak se základní zápletka bude dál rozvíjet.... Co se týče Patricka Swayzeho, tak to zatím vypadá, že mu role agenta FBI v tomto seriálu sedna jak ušitá. Rozhodně má Zvíře dobrý základ, na kterém se dá udělat při nejmenším dobrý seriál.