Transplantační jednotka (2009) (seriál)

Ubohá napodobenina House, které chybí nejen Houseovský humor, ale i propracovanost postav a napínavost děje.

Muž ve stínu (2010)

4 hvězdu musím ubrat za naprosto nelogické chování hlavního hrdiny na konci.

Red (2010)

Parádní akční nářez, který si umí udělat srandu nejen ze sebe, ale i z jiných akčňáků a musím říct, že to funguje skvěle.

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Strašně dlouhý a nevyvážený příběh, kde se střídají záblesky režisérské dokonalosti s tunami bezbřehé nudy. A konečné rozuzlení příběhu mohlo být nohem lepší pádnější a drtivější.

TRON: Legacy 3D (2010)

Chcete objevit nejdokonalejší herní svět? Pak vítejte v Gridu. Právě jsem viděl technicky nejdokonalejší a taky nejstylovější 3D trhák tohoto roku a ano, viděl jsem i Avatara. Tady ale bylo vše, co mi v Avataru chybělo. Začneme už jen tou dokonalou "sterilní" atmosférou, kterou dokonale doprovázela a v mnoha částech předčila hudba, která byla tak elektrická a tak kouzelná, že vás prostě vtáhla do akčního víru létajících disků, letadel a občas i lidí. To vše bylo jen umocněno 3D efektem, který zde byl opravdu využitý v plném rozsahu, a to nejen při scénách, kdy tam pobíhala Olivia Wilde v tom sexy oblečku. :) Ono celkově tam Olivia sice měla vedlejší roli, ale zahrála to ze všech nejlíp a konkurovat by jí mohl snad jen pařmen Castor. Jó, starouš Bridges taky nebyl nejhorší, ale umí hrát mnohem líp. Po dlouhé době konečně i film, ve kterém je nějaká kulervoucí scéna, která se mi navždy vryje do paměti, a to ta, ve které Olivia mlátí ty hnusné gumáky uprostřed diskotékové pařby a do toho tam tomu Castor dává grády. Jeidné, co snad vytknu je mnoho nedotažených, nebo málo rozvedených dějových linek, ale to je u filmu, ve kterém je hlavně pořádně našlapaná akce, jen nepodstatný detail.

Wrestler (2008)

Nebýt tady excelentního Mickeyho Rourka tak tenhle film vypnu už v polovině.

Juno (2007)

Tenhle film je balzám na duši, a to ten, který sice občas divně zavání jednoduchostí a prostostí, se kterou nám podává příběh,který je sice jednoduchý, ale zato ho celou dobu prožíváte s milou a trochu ignorantskou Juno a tím pádem splní svůj účel a zaručeně vás zahřeje u srdíčka.

Pan Nikdo (2009)

Film o ničem, ale zároveň o všem. Jared Leto byl dokonalý, zpracování bylo skvělé, kamera a střih skvěle ladili k tomuto filmu, takže jediné co můžu vytknout je happy end..

22 výstřelů (2010)

Začátek to do mě napral stejně jako oněch 22 výstřelů do Rena.. a pak vlastně už nic. Zase jeden z filmů, kde by neuškodila o hodně kratší stopáž, protože díky ní je tu spousta hluchých míst. Scénář taky nebyl nejlepší a ze začátku jsem v tom měl občas i zmatek. Akční scény byly otřesné.. Chápu, že francouzští kolegové se chtěli co nejvíce podobat američanům, ale proboha kdo se má dívat na roztřepanou kameru, u které ani nevím, jestli sleduju týpka na motorce, nebo listí, které se válí po cestě? 2 hvězdy dávám jen díky Renovi, který tenhle film vytahuje aspoň trochu z nudné šedi akčních béček..