Rocky II (1979)

Mě se to líbilo víc než příliš klidná a nicneříkající jednička..

Rocky (1976)

Čistě z úcty dávám 4 hvězdy, ale musím přiznat, že mě tahle opice skákající po ringu nějak moc nezaujala..

Predátoři (2010)

V podstatě jen novější kopie jedničky bez Arnolda a originality. Ale uteklo to.

Super Mac (2010) odpad!

Tohle mělo být jako směšné? Tohle je ostuda..

Jonah Hex (2010)

Tenhle film selhává na jediném bodě - atmosféře. U typu hrdiny, kterej mluví s mrtvýma - což je docela výhoda když vezmeme v potaz, že tam kde je on jich je víc než dost - bych čekal atmosféru temnou jak ulice v Chánově, ale kdepak. Místo toho nádherné krajinky a výprava tak pěkná až mi málem ukápla slza. Do toho jsem nepochopil, jak se jim mohlo povést z takové rajcovní buchty jako je Megan FOx udělat postavu, která vypadala jako šlapka na fetu a celou dobu měla výraz, který mi připomínal pány v naší vládě - taky stejně nepřítomný a totálně na hovno. Celý tohle vlastně zachraňuje jen krátká stopáž, která drží film ve slušným tempu a taky skvěle udělaná akce, která drží tenhle film nad hladinou odpadu.. 2,5 *

Karcoolka (2005)

Mě to přišlo šíleně originální a taky hodně vtipné, takže absolutně nechápu tak nízké hodnocení.. Holt takový COOL humor asi všichni neocení.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Tento film má šílený potenciál právě v tom, že se odehrává v Indii a dá se tedy těžit obrovské množstv dějových zápletek i humorných okamžiků právě z oněch rozdílů mezi kulturou v Indii a v Americe. Neznámí herci jen skvěle podtrhují atmosféru cizího porstředí a vtípků je tam opravdu dost, ať už těch drobnějších, tak těch pořádných. Věřím, že tento seriál si získal hodně stoupenců včetně mě. Škoda jen, že po 1. řadě skončil.

Česká soda (1998)

Největší filmový klenot české filmové produkce. Tak jako u České sody jsem se u ničeho jiného nezasmál!

Amélie z Montmartru (2001)

Tohle je jeden z nejzdařenějších krásných filmů. A tím slovem krásný nemyslím pěknou výpravu, hudbu, nebo prostředí (což tady ovšem také je a ve velkém množství). Krásný tady ale především vyjadřuje nádherný, obyčejný, citově založený film, nebo spíše mozaiků tajných lidských zálib, snů a touh. Audrey Tautou se na tuto roli hodila opravdu dokonale a žádnou jinou herečku si tam nedokáži představit. Její kukadla a úsměv rozzáří můj obličej i v nejhorší náladě a nádherný scénář plný vtipných scén, i tkzv. scén ze života je téměř dokonalý. Tenhle film je balzám na srdce a na oči pro každého člověka, který se rád pobaví a chce občas utéct do světa snů a fantazie i v normálním životě.

Srdce je zrádná děvka (2004)

Fujky fuj, tak tomuhle říkám film bez pointy, gradace a jakékoliv snahy zaujmout diváka. Nebýt Marylina Mansona, kterého zbožňuju tak dám ještě o hvězdu míň... Joo, holt Srdce je zrádná děvka:-)