Zastav a nepřežiješ (2006)

Tahle divoká jízda se Stathamem se mi zaryla hluboko do srdce a dokázala mi zvednout adrenalin stejně jako Chevovi péro. Snad první film, u kterého funguje skvěle roztřepaná kamera, rychlé a občas nepřehledé střihy a hlavně dokonalá hudba, která udržuje vaši hladinu adrenalinu pěkně nahoře.

Pelíšky (1999)

Jeden z mála českých filmů, na které jsem jakožto čech hrdý. Hřebejk zde dokázal předvést opravdu humorný příběh odehrávající se na pozadí doby více než smutné s takovým citem, že musím zatleskat. SKvělé herecké obsazení a hudba byly jen třešničkou na tomhle dortu.

RocknRolla (2008)

Guy Ritchie opět nezklamal. Ano, je to sice jen opakování jeho osvědčeného stylu (viz Podfu(c)k a Sbal prachy a vypadni), ale mě se to opět líbilo. Butler a Roden tady váleli, ale kdo se mi tu líbil vůbec nejvíc, byl Mark Strong. Ten chlap je prostě dokonalej gangster. Přidejte scény, při kterých se celou dobu usmíváte jak idiot, ikdyž ani nevíte proč, dokonalou hudbu a střih scén a máte opět Ritchieho dílo jak vyšité. Ale přeci jen už to není tak veselé a svěží jako Podfu(c)k. Joo Ritchie, pořád jen opakovat podobný nápad nestačí.. "Don't worry man, he has no head, he can't deffence himself. "

Shrek (2001)

Nejvtipnější,nejoriginálnější a prostě nejlepší animovaná komedie všech dob.

Maximální limit (2005)

Nehrát tam Al Pacino, asi o tenhle film ani nezavadím, protože ani sázení, ani americký fotbal není nic pro mě. Ale Al Pacino se svým výkonem opět překonal svůj maximální limit.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad) odpad!

Už mi tyhle trapné napodobeniny Superstar a X Factoru vážně lezou krkem..

Škola rocku (2003)

Mírně nerealistická představa dětí učíčích se místo školy rock mě ze začátku držela chladného, ale pak už se to nedalo a mé srdce se vžilo do vln rocku a příběhu natolik, že mi bylo všechno fuk. Ne vážně, v tomhle filmu sjem si ten konec užíval tak moc, že po jeho skončení jsem měl sto chutí sbalit tu starou kytaru co mám doma, věbehnout s ní do třídy a řvát za úderného a divokého rytmu "IT'S A LONG WAY TO THE TOP I YOU WANNA ROCK'N'ROLL!!!!

I Love You Phillip Morris (2009)

Čekal jsem bláznivou komedii, která je Carreymu vlastní, ale dostal jsem jemně vtipné a docela emocionální drama, u kterého opět zafungovala ona věta "Podle skutečné události". McGregor je jako buzík dokonalej, dokonce si ho vychutnával víc než Carrey, který tu sice válí, ale nevyžívá se v tom jako on. Bohužel, vtipů bylo jen pár, originální střih potěšil, ale nezáchránil občas příliš vleklý děj, který ale vyrovnává správná stopáž. Konečná pointa byla velice dobrá a kulervoucíscéna, při které se spolu Carrey s McGregorem líbají mi zůstane v pměti ještě jo kurva dlouho.. Proto * navíc.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hru nemám rád, ale i přesto jsem se rozhodl skouknout tohle dílo. Herci mi tam sedli, filmové zpracování se mi líbilo víc než hra a rychle to uteklo. Já jsem psokojen. Hudba byla vyniikající, akční scény dynamické, občas trochu chaotické, ale mě se to líbilo. Pro mě je to jeden z nejlepších oddychových blockbusterů tohoto roku.

Nelítostný souboj (1995)

Dva herečtí mistři se opět setkali a opět nám ukázali, jak se má hrát! De Niro a Al Pacino nám tady rozjeli něco jako symfonii pro diváky. Charisma z obou jen čišelo a to jiskření mezi nimi bylo lepší, než mezi těma týpkama ve Zkrocené hoře. Scéna v kavárně je prostě nezapomenutelná! možná bych trochu zkrátil stopáž, ale ono téměř není kde, takže to beru. Přestřelka po loupeži byla jen třešničkou na pomyslném dortu, který skvěle doladil závěr, při kterém sjem ani nedýchal.