Babovřesky 2 (2014) odpad!

Sorry, ale už z upoutávek mi vytekl mozek ušima…

Metráček (1971)

Tyvado, dát si panáka vždycky, když cvička řekne "no cococo", tak jsem na konci filmu namol.

Snow Falls (2023)

Sledování snaživě vážných výrazů a dialogů mě úplně přeneslo ke srovnatelným hereckým etudám Joeyho z Přátel, kdy “čichal smrad” nebo hrál Freuda. Těšila jsem se na příjemně děsivou survival klasiku a prd z toho.

Harry a Meghan (2022) (seriál)

Kristova noho, to byla opakující se nuda, ale tak aspoň jsem při tom stihla spoustu dalších věcí. Tak nějak mi z jejich vystupování vyplývá, že určitou míru pozornosti a dramatu oba k životu potřebují, a tak nezbývá, než se těšit, až jim za 5 let nabídne Netflix účinkování v něčem obskurním typu Výměna manželek, kde nám konečně ale už finálně budou moci říct šokující pravdoucí pravdu o tom, že je britskej bulvár jeden z nejdrsnějších a že pozice v britské monarchii jsou spíš celoživotní nevděčná práce než luxus na kolečkách. No šok, vůbec jsem to nečekala, nikdy jsem o ničem podobnym neslyšela. Omfg.

Wednesday (2022) (seriál)

Jasně, je to potterovský, jasně, Ortega nejlepší, vizuálně i zvukově je to celé hodně povedené... ale už tři dny přemejšlim, co mě na tom tak zaujalo a až dneska jsem přišla na to, že všechny výrazné ženské role jsou prostě výborně nacastovány. Celkově velký překvapení, od Burtona už jsem něco tak dobrýho ani nečekala.

Pozadí událostí (2022) (seriál)

Okej, přesuňme se zpátky tak do roku 2000, kdy by kolem seriálu nevzniknul hype toho, že je to neuctivý ke zneužívanejm, protože by tehdy zneužívaní nikoho nezajímali a všichni by byli vobrácený hlavně ze vztahu dvou matek. No a jako i po tom přesunu mi to přijde prostě hrozný. Herecká chemie funguje jen mezi sourozenci, zbytek ani ťuk. Katarzia mi po prvním díle přišla nejtragičtější, ale ve výsledku po posledním díle patřila k tomu lepšímu z hroznýho průměru všech ostatních. Dialogy bad, z groteskních bitek by mi slejzaly nehty, kdybych tomu dávala plnou pozornost a nepouštěla si to při práci. Jak je možný, že to, co zřejmě vypadá na place vtipně, pak v TV vyznívá totálně trapně? Nevěřim tomu, že by se tolik herců upsalo k trapnosti, tohle z toho prostě muselo vylézt až pak. Nebo je to "berem všechno, co točí Hřebejk, protože to nebude blbý?" No jo, jenže vono to blbý překvapivě je. Už zahradnictví bylo nic moc a tohle je pro mě fakt šok, že ti samí lidé, kteří vyplodili toto, dokázali kdysi vyplodit Pelíšky.

MasterChef Česko - Série 6 (2022) (série)

“Kdo chcete dělat bylinkový olej, použijte robot Eta blablabla, když mixuje, tak zahřívá!” A co nějaký struhadlo Orion nebo misky Tescoma, byly by, Horste? Panebože… :D Letos celkem bez výrazných osobností v řadách soutěžících, odpočinková reality show no.

Kdyby radši hořelo (2022)

Taková pomalá a až do vyvrcholení pointy nevýrazná jednohubka... ale v kontextu toho, že to narozdíl od většiny českých komedií posledních let není prvoplánová řachanda, je to vlastně fajn.

Praha - den & noc (2022) (pořad) odpad!

Když voni se tak snažej to profesionálně zahrát a vono to nejde a nejde.. Vtipný to neni, kamera tam švenká ze strany na stranu jak v Policii v akci, protagonisté ještě nesympatičtější než lidi z LikeHouse nebo Love Island (celkem překvapení, že je to vůbec možný), dialogy tupý, nezajímavý a nepřirozený.. tak já nevim no, proč do tohohle vůbec někdo vkládá energii, prachy, čas. To je už podruhý, co fakt nic jinýho nedávaj, a tak jsem zkusmo přepla na tohle dílo, no potřetí už to neudělam a radši si pustim rádio.

Obnažené (2022) (seriál)

Příjemně to plyne, občas vtip, občas drama, není to úplně blbý, linka s boxerem je sice vlastně banální, ale pro mě top, dlouho se mi nestalo, aby mě film/seriál přenesl do vlastních zážitků a pocitů z minulosti.