Každá minuta života (2021)

Nevyužitý potenciál dokumentu o dítěti, které nuceně rozvíjí potenciál na maximum. Rozhovory ani recenze jsem před zhlédnutím filmu nečetla, takže jsem dokument zhlédla a nevím. Nevím, proč se rodiče rozhodli vychovávat tímhle stylem; jak byli vychováváni sami; jak to vidí do budoucna; co na to říkají ostatní z rodiny; proč dítě nerozvíjí i v jiných činnostech než sportu a klavíru... tohle všechno kdyby bylo v tom dokumentu taky, bylo by to parádní.  A k samotné kamevédě - viděla jsem v životě x hokejových rodičů, takže jo, čekala jsem, že protagonisté budou takoví ti typicky šiblí, pro něž bude na prvním místě to, jestli kluk tu ranní posilovnu, polední bruslení a večerní rotoped neošulil, ale mile mě překvapili, že tam byla i ta vřelá láska k dítěti (u přání k narozeninám mi pravda přejel mráz po zádech, když tatínek ocenil, že kluk hlavně celý rok poslouchal, tak může dostat dárek). Ale přijde mi hrozně zvláštní, že když už se našli dva podobní "blázni", kteří tedy mají stejné cíle, stejný projekt, který jim bezvadně šlape... proč mají mezi sebou tak málo vřelosti? Sfouknou to po ránu snídaní jak z reklamy a na víc lásky jim po celý den nezbyde energie, protože počítat driblování je důležitější? Víc než sportovní osud Miška mě zajímá rodinný osud Miška, jak on bude schopný prožívat i jen pubertální lásku, jak bude schopný bezpodmínečně milovat, jak on bude vychovávat vlastní děti.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

CZ dabing občas zní jako Pár pařmenů, boží, hned to ten seriál shodí o hvězdu-dvě níž.

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad) odpad!

Já se picnu, proč se vůbec namáhaj s točením nějakýho materiálu kolem? Náklady na mzdy, bydlenkovský propriety...úplně zbytečný. Vždyť by stačilo prostě na sklo lípnout na těch 26 minut "KUPUJTE LOSY, LOSY KUPUJTE, BUDOU VÁNOCE, ZLATÁ RYBKA POTĚŠÍ VNUČKU I BABIČKU, KUPUJTE LOSY, NEBUDOU!!"            _ V epizodě 138 byl losovej bizárek jen jednou, oukej, beru, sponzor. V předvánoční 139. byla losová scénka rovnou třikrát, z toho jednou s Veronikou Diamantovou (mluvčí Sazky, neuvedeno u jména), která modelovou situaci Vánoc v rodinném kruhu s losy v rukou popisuje slovy "o tom to přesně je, zažít něco... nového, zažít něco... netradičního, prožít spolu trošku toho napětí". Tak třeba bysme si taky v rámci těch svátků klidu a pohody mohli do obýváku dát !nově a netradičně! i maty a vytřískat z nich na Štěpána nějaký prachy. Taky bychom stejně jako moderátorky zasněně přivírali oči a místo myšlenek, co si pořídíme za imaginární výhru, bychom mohli pronášet, co jsme si bývali mohli pořídit, kdybychom prachy nestrkali do číčovin jako jsou losy nebo maty.

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Když některý personál od debilního chování neodradí ani kamery, tak jak to tam asi vypadá bez kamer. Ale tak aspoň že ti hlavní protagonisté za to dostanou pár peněz, který snad neprohulí.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Fakt bych nevěřila, že uvidím někdy v životě film, kam se hodí Magnuskovo herectví. No a vona tady ta jeho běžná topornost sedla jak prdel na hrnec.

SuperStar 2021 (2021) (pořad)

Jako jo, je to už dávno vyšumělej děs běs, kterej jsem sem tam letmo zahlídla a bylo by to na čistej odpad, ale na finále oceňuju ukecání úplně prvních finalistů aby se přišli ukázat a Ewa Farna jako moderátorka je příjemně bezprostřední.

Ženy v běhu (2019)

Koukali jsme na to znovu před pár dny, kdy to běželo v TV a já si v duchu říkala "no tvl, má to světlý chvilky, ale snad jsem tomu před lety v nějaký euforii nedala 4 hvězdičky, to je patriarchy bullshit jak blázen". A je to dobrý, dala jsem dvě, asi za to, jak děsně mě iritovala dějová linka Vetchý + Kostková.

High Rise (2015)

Cože.. cože? Já nevim, tak ve 3/4 jsem se začala úplně ztrácet, ty sedmdesátkový účesy některejch chlápků mi přišly stejný, takže jsem postavy přestala rozeznávat, asi si to budu muset pustit znovu. Abych to jako pochopila a docenila; vůbec ne kvůli scéně s ručníčkem na balkoně.

Scény z manželského života (2021) (seriál)

Nedokážu se ubránit pocitu, že scénář byl psaný v klasickém duchu "tradičních rolí" a na konci byla v celém scénáři jen zaměněna jména muže x ženy. Jessica Chastain výborná, příběh je pohlcující a jen mi potvrdil, proč jsem spíš tábor "Neprcat s ex i za cenu toho, že se tak vzdáte jednoho z nejbližších přátel". Trochu mě na dnešní dobu překvapilo, jak málo tam bylo řešeno, co chce dítě; pořád se nípali jen ve svejch citečkách.

Love Island (2021) (pořad)

Skoro to vypadá, že někteří účastníci za potunění vlastního těla dali víc peněz, než Nova dala za (post)produkci nebo za "luxusní vilu" na Gran Can kdesi uprostřed kamenité pouště. U těchhle pořadů typu mentální výplach dělá vizuální stránka hrozně moc, kurník, a zase je to tak zbytečně low cost, že to nezachrání ani břišáky a štekle...