Predátor: Evoluce (2018)

Žádný nový predátor se nemůže vyrovnat jedničce a Shane Black to podle mě tak nějak věděl. Vzal to svým humorným pojetím a udělal z toho čistý akční film. Naopak oceňuji že to natočil tak jak to natočil a do boje proti predátorovi šli všichni s tím že ví proti čemu stojí, jelikož už je nemožný tam dávat nějaký záhadno, když je to už tak propal téma a každej ví co predátor umí, jak vypadá atd... Není to špatný film, někomu vyhovovat bude někomu ne a jestli si chce divák ten film užít nesmí očekávat, že by se to vůbec mohlo vyrovnat jedničce z roku 87. Tenhle film je totiž docela nepochopený a zároveň mu škodí to, že ho většina srovnává s prvním predátorem a když si tohle odpustíte tak tu máte příjemný Béčkový nadprůměrný film. 7/10

Viking (2016)

Při tom scénáři museli chlapci chytat amnézii, neboť ten film je tak chaotický, že i Římané pak radši hodili otočku na lodi a řekli, že si spletli film. 40%

Strážci Galaxie (2014)

100% Nejlepší film zatím za tento rok. Měl jsem velká očekávání ale film byl ještě lepší než jsem čekal. Všechny postavy si oblíbíte, perfektní hlášky, pěkný vizuál, slušná akce, jednoduše perfektní blockbuster, nejlepší za tento rok. Viděl jsem ve 3D verzi s dabingem ale originál musí být ještě o stupeň lepší. Doporučuji. 100%

Terapie láskou (2012)

Toto je nejlepší romantický film jaký můžete vidět. Celou dobu jen sedíte, koukáte na perfektní herecké výkony, nemůžete se odtrhnout a držíte palce hlavním hrdinům. Bezkonkureční romantický film. A Jennifer Lawrence a Bradley Cooper, já je prostě miluju. 100%

Lesní duch (2013)

Totálně nízké IQ. >50%

Spring Breakers (2012)

Podle mě to nemá skoro vubec co nabídnout, kromě nahých těl. 15%

Světová válka Z (2013)

Tak nějaké ty procenta navrch to má za Brada Pitta. No jinak velice dobře natočené a rychle běhající zombie jsou mnohem lepší než nějací lenívě kulhající zombie. Párkrát sem se lekl ají pobavil no a vznikl mi z toho zábavný postapokalyptický zombie film. Rozhodně jeden z nejlepších na motivy zombie. 90%

Temný rytíř (2008)

Rozhodně jeden s mojich nejoblibenějších filmů, hlavně díky tomu napětí a taková ta ponurost filmu je perfektní, a ty herecké výkony, plus ta hudba, celý film je epický a Joker v podání Heatha Ledgera je opravdu nezapomenutelný, samozřejmě nemůžu take zapomenou na Christiana Bala, který svou roli Batmana odvadí velice dobře. Nolan a všichni, kteří se podíleli na filmu odvedli svou práci perfektně.Celý film je prostě plný napětí, ponurosti, akce a perfektních herců. Můžu doporučit vůbec jsem se nenudil a myslím si, že se není čeho nudit. 100%

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pán prstenů: Návrat krále, aneb nejlepší díl serie. Všechny předešlé díly byly perfektní ale Návrat krále je prostě perfektním zavrcholením trilogie. Prostě není co dodat. 100%

Muž z oceli (2013)

Perfektní! Konečně není ze Supermana jen lata ve spoďárech, ale nabušený hrdina v podání Henryho Cavilla. Zack Snyder to má prostě zmáknutý, Hans Zimmer se svojí hudbou opět nezklamal, ba naopak a Michael Shannon byl v pohodě záporák. Bitvy jsou hodně fajn ale působí to trochu chaoticky. 75%