Zločin - Šest minut (2013) (epizoda)

Těžká psychárna. Tohle se fakt složitě rozdýchává.

1670 - Sněmík (2023) (epizoda)

Cicero řekl. "Pokud si Poláci zvýší daně, čeká je rychlá zhouba. Čert vem fakta. Koho mne to přípomíná...Vymakaná satira dnešních poměru v roce 1670. Poláci bodují.

Zločin (2011) (seriál)

Tohle je na amíky fakt dost dobrý. Dvojice detektivů se defacto ve dvaceti šesti dílech ( první dvě série pokrývají jeden případ ) probírá skrz nejen špínu deštěm zmáčeného Seattlu, ale i všech dramatických rovin, které se smrtí mladé dívky přicházejí. Jde o dvacet šest hodin zábavy, kdy musíte strávit nejen fakt spletité vyšetřování, ale i dramatické vsuvky soukromých životů nejen detektivů samotných, ale i rodiny oběti. A samozřejmě řádně ochutnáte i špinavost politiky, která si v tom všem také řádně vymáchala hubu. Twisterů na všech dějových linkách je nepočítaně a krom toho se v seriálu nevyskytuje ani moc kriminalistických nonsensů u kterých bych jste se chytali za hlavu.

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Možná více než pohádka milá love story z pod Tatranských vršků. Za mne plus za výpravu, exteriéry, snahu být trochu odlišný a Katarinu Krajčovičovou.

Cruella (2021)

Ať děláš co děláš z maškarního plesu prostě strhující film neuděláš. A to vše okolo jsme přece již viděli jinde a v kvalitnějším kabátě. Disney si chtěl vytvořit vlastní hrdinku, tak ji má a třeba ji v budoucnu vybaví nejen šokujícím vyzuálem, ale třeba i nějakým tím nelaciným příběhem.

The Boat (2022)

Předvídatelná nuda ve Středozemním moři. A to finále s upuštěnou pistolí, která se vzápětí objeví opět v ruce? Jako vážně?

Nech svět světem (2023)

Po Don't look up, přichází Netflix s dalším "vánočním" filmem, který nemíří na tupé dezolatní palice, ale zasahuje ránu trochu více intošsky. Nebýt přepálené stopaže a některých zbytečných, nikam neposouvajících dialogů mohlo jít o dobrý biják, protože to tajemno, ty desítky otazníků, mysteriózní atmosféra fakt dobře fungují.

Vražda na samém konci světa (2023) (seriál)

Dostali jsme otce, zachránili syna, ale duch svatý nám neustále uniká. Dámy a pánové promyšlená AI krimi-drama o důsledcích naší nabubřelosti a touze hrát si na Boha.

Lady Ballers (2023)

Kdyby trapnost bolela tak tohle se uřve. Homofobní entita hodnotící dle idejí jejich vnímání černobílého světa musí být spokojena, aniž by byla schopna posoudit, že ten film je fakt dost sračka.

Vigil (2021) (seriál)

Výborně zvládnuté propojení dramatu a špionážního krimi. Dvě linky řešící jeden případ na britské jaderné ponorce, když obě dvě řeší kriminalistky kolegyně ( přítelkyně ). Svižně a uvěřitelně natočeno.