Městečko South Park (1997) (seriál)

Slovo, které nejlepé vystihuje SP je "trefný". Mimo jiné je taky ale proklatě vtipný, překvapující a oroginální. A nebojí se skoro ničeho, což je v současnosti, zvláště v US, raritka.

Gympl (2007)

Film, který skvěle odhaluje život na současném gymnáziu a zároveň nastavuje zrcadlo mnoha typům lidí. Praha je tu výbornou kulisou. Chování hlavních dívčích postav je neuvěřitelně autentické. Po shlédnutí všech hořkokyselosladkých peripetiích všech hrdinů pochopíte, že ten film je pravdivý až hrůza.

Kráska v nesnázích (2006)

Nejslaboučtější čtyři hvězdičky. Ten film měl skončit, když jí dal tu facku ve výtahu.....

Baba na zabití (2003)

NEJUBOŽEJŠÍ komedie na světě! Proč? Barrymore, Stiller, DeVito, zabíjení starý báby - to všechno slibuje suprovou podívanou. Ale není to tak. Humor je tu blbější než ve všech pitomoučkých epizodách špatných seriálů dohromady. Po celou dobu sem tak moc a moc chtěl tý bábě vyškrábat oči, že si to ani nedovedete představit. Už to nebudu rozpytvávat, od DeVita zkoukněte radši Smoochyho nebo Roseovi.

Smoochy (2002)

Myslel jsem že to bude hrůzné, ale opak je pravdou. Určitě nepodceňujte tenhle film! Je to skvělá satirická sonda do prohnilých vod Showbyznisu, exceluje zachmuřený nebo naopak pro věc nadšený Norton. Skvělý je i slizáček Williams. Fakt DeVito zabodoval, škoda, že to tak u něj neplatí vždycky.

Sympathy for the Devil (1968)

Stouni jsou tu tak trochu odstrčeni kvůli politice, která hraje prim, ale na druhou stranu výtvarně je film povedený, kamera velmi slušná. Moc se mi líbila scéna rozhovoru s divkou z lesa. Bohužel je to taky dost nudné. Celkově je to klasické dílo z 60. let od režiséra z románské země okořeněné velkým důrazem na politiku.

Rafťáci (2006)

Holky vybrali dost dobrý, dialogy nevyhmátli, herecké výkony nepřekvapily, akční záběrý obstály, product placement byl až děsivě všude, ale nakonec všechno dobře dopadlo...

Past na rodiče (1998)

Škoda občasného sentimentu, jinak parádní rodinná komedie, zvláště to že se ze začátku sestry nesnášely se mi moc líbilo. Skvělí rodičové a Lohanová zvlášť!

Dinosauři 3D (2007)

Klasický IMAX. Dinosauři jsou sice fajn ale záběrům na ně se moc nedostává. Prim tu hraje sledování paleontologů trousících dost ubohé hlášky. Paleontologie je tu také zobrazena jako víceménně snadná, zábavná záležitost a příhody tipu: "Pojď, tady to vypadá dobře, třeba objevíme nějakou dinosauří kost a dýchne na nás atmosféra 60 miliónů let stará!" a následné objevení kosti fakt nesežeru - to asi nikdo, ale nepodávejte nám to tak pitomě prosím! Znovu se potvrzuje to, že natočení špatného dokumentu nic neznamená - vždycky ho můžete předělat do 3D a vydělat!