Muži v černém 3 (2012)

Druhý díl byl nejslabší díl série. A tím zůstává i po trojce. Jednička je jednička, ale trojka není o moc pozadu. Pár vtípků mě doslova rozesmálo, což se jiným filmům už drahně dlouhou dobu nepodařilo.

Total Recall (2012)

Tohle si nezaslouží svůj název. Přiblble vykrádající film.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Cestování časem je ošemetné, a ani tady se tvůrci nevyvarovali spoustě logických kiksů. Průměr.

Poupata (2011)

Málo. Málo temné, málo dotažené, málo logické. Čekal jsem víc.

Prometheus (2012)

Zmražený stoletý stařec a jeho věrný mechanický pes se vydávají do hlubin vesmíru zjistit prapůvod bytí. K zblití. Scott palec dolů.

Temný rytíř povstal (2012)

Trošku natažené a výrazně víc civilní, než minulé díly. Ale pořád jsem si to parádně užil.

Bitevní loď (2012)

Opravdu strašně pitomý. Až dementní. V tomto směru je Bay asi tak 3x překonán. Ten totiž točí oproti tomuhle krásné pravdivé příběhy bez klišé a nelogičností, navíc s lepšími efekty. Ale já už tomu asi nerozumím, tak si jdu radši pustit X-men.

Hunger Games (2012)

Pomalý rozjezd, slibná půlhodinka, roztahaná poslední třetina a žádný konec. Snad jen Woody nezklamal (a Jennifer ušla).

Muži v naději (2011)

V tomto druhu filmu snesu pouze určité množství nereálného chování postav. A tady je to překročeno asi tak třikrát. Opravdu vtipných situací je tu ... no, vlastně žádná, jen pár úsměvných. Celý film mi přišel tak nějak o ničem, bez vtipu, bez jiskry a bez jediné uvěřitelně vystupující postavy. A ještě ke všemu Éva Kerekes není zrovna můj typ, takže za ní hvězdu také nepřihodím :-)