Alenka v říši divů (2010)

Nesympatická Alice, nesympatický Depp, nesympatická Bílá královna, většinou i nesympatická zvířátka. Alespoň že je tam sympatická Srdcová Helena. Jeden z nejslabších Burtonů.

Anglické jahody (2008)

Když pominu nízký rozpočet a věci z něho vyplývající, tak zbyde jen těžko uvěřitelný naivní příběh, který je navíc nudný a vůbec mi do 68-mého nesedí. Ale na druhou stranu to je o hvězdu lepší než VKV.

Terkel má problém (2004)

Někdo si tady stěžoval, že je to málo "originální a vostrý", než jak bylo slibováno. Mě Terkel "originální a vostrej" docela přišel, i když inspirace South Parkem je nepopiratelná.

Dům (2011)

Poměrně standardní vztahové drama, s velmi sympatickými hereckými výkony. Ovšem velmi, velmi předvídatelné a vlastně ničím nepřekvapující. Průměr - tedy až na hlavní hrdinku :-)

Jáma (2010)

Tenhle typ dokumentů můžu. Zásadová žena udržuje svoje hospodářství uprostřed sídliště, odkud je jí marně snaží vystrnadit stavební firma, jejíž je pozemek pod domem (díky fantastické Ukrajinské privatizaci).

Rousek (2010) (studentský film)

Ale jo, snaha byla.

Přešlapy (2009) (seriál)

O třídu lepší než erpéčka, vékávéčka nebo růžovka.

Rebelka (2006)

Jo! To byl správnej punkovo-rebelskej nářez! Škoda, že mi není dvanáct a nejsem opačného pohlaví!

Hřmění divadla Sklep (2000) (divadelní záznam)

To vypadá jako kdyby vydavatel přišel za autorem, plácnul smlouvu na stůl a řekl: Vybli bibli!

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Pár lidí to tady asi miluje a je to jen jejich věc, nicméně mě celý seriál připadá jako bohapustá blbost.