Sedm statečných (2016)

Docela dobré, chybí tomu takové to kouzlo, které má zrovna ta původní verze a je to trochu už přitažené za vlasy, ti hrdinové byli až moc dobří, spíš bych řekl že to je o té statečnosti než o tom že jeden vydá za 20 chlapů. Ten konec mi hodně připomněl film The Last Samurai. Na divokém západě těžko najít kovboje černocha a už vůbec ne asiata, ať mi někdo vysvětlí proč tam tedy jsou? To nemůže být 7 bílých, to je jako rasizmus, jo? WTF... lidi vzpamatujte se, vždyť jde o kovboje na divokém západě.

Vzpomínky (2006)

Přišlo mi to podobné s "Next (2007)" ale slabší a příliš zamotané. Akce tam byla solidní, ale osobně bych v akčním filmu uvítal méně romantických chvilek a moc ten příběh smysl nedával, slabší 3*.

Králíček Jojo (2019)

Hodně kontroverzní film, různě se přelévá, občas komedie jindy nahořklé drama. Každopádně zajímavé, i když úplně mě to neoslovilo, ani jako komedie ani jako drama to příliš nevyniká a ten řekněme dětský pohled na nacismus nebyl úplně správný, třeba v The Boy in the Striped Pyjamas mi to přišlo výstižnější.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Bylo to nějaké divné, pomalu by člověk řekl že to byla nějaká divná verze x-men - jakési ovládání mysli, pohybování věcmi atd. Do toho to taky byla docela nuda, kdo čeká nějaké krváky, tak se určitě nedočká. Raději než tohle se podívám na předchozí The Shining.

Manželská historie (2019)

Nechal jsem se zlákat dobrým hodnocením, ale tohle rozhodně nebylo pro mě. Trochu jsem čekal komedii, ale to vůbec ne, to je spíš romantické drama, těžko tam hledat něco srandovního. Naopak se tam najde kupa hádání, brečení, rozvody, dohady, právníci... rozhodně nic co by mě zajímalo.

Zaklínač (2019) (seriál)

Není to úplně skvělé, ale taková středověká fantasy je přesně můj žánr. Dějově je to takové zamotané, možná tvůrci předpokládají že divák už o Witcherovi něco ví z knížek nebo poč. her, pro je to úplná novinka. Čekal jsem že tam budou spíš nestvůry než kouzla a co mě docela překvapilo, že to moc není ani o Witcherovi, ale je tam víc hlavních postav se svým vlastním příběhem.

Irčan (2019)

Začalo do docela zajímavě, ale postupně to začalo trochu nudit. Přece jen délka přes 3hod je hodně a moc té akce nebo nějakých zvratů tam nebylo. Trochu to prostříhat na nějaké 2hod a dal bych 4.

LEGO® Batman film (2017)

Nic moc, vtípky takové divné, moc dobrých jich tam nebylo. Celkové mi to přišlo takové přeplácané a zmatené. K Batmenovi nacpou Pána prstenů a Godzilu no tak jako nevím no. Joker byl taky dost trapný. Uvažuji 2-3*

Z cizího krev neteče (2013)

Docela dobré, sranda i když občas už trochu za rozumnou mezí, ale žádná divočina, takové příjemné jak to u Jasona Batemana bývá. První polovina se mi dost líbila, pak to bylo trochu slabší a konec taky mohl být lepší, celkově 3-4*.

Chceš mě, chci tě (2009)

Není to úplně tak skvělé, viděl bych to na 3-4, ale docela sranda a určitě mezi kupou takových těch pitomých zamilovaných komedií je to něco jiného, takový svěží vítr. Je to tedy hodně pro dospělé a obecně ty vtípky takové ostřejší a dospělácké.