Mr. GS (2008) (pořad)

Neviem preco, ale Suchanek a Genzer cim su starsi, tym su viac namysleni a arogantni. Genzer sa este ako tak drzal, ale musel sa prisposobit coraz vacsej samolubosti Suchanka... To zo vsetkych skrachovanych celebrit sa casom stanu namyslenci?

Divocí koně (2015) (seriál) odpad!

Strasna sracka na cele so skrachovanymi hercami 4. cenovej skupiny, na cele s J. Kemkom.. Ten ci ta? Kemka?

Bohatýr Aljoša (2004)

Naozaj super osviezenie v dnesnom preamerikanizovanom trapnom a nudnom svete animovanych rozpravok. V kazdom pripade doporucujem povodne, ruske znenie. Dabingy stoja za prd.

21 gramů (2003)

Zbytocne vytvoreny chaos bol v tomto snimku skor na skodu, ako na uzitok. Dobry reziser nepotrebuje tieto praktiky na zaujatie divaka. Okrem toho odraz kamery, reflektorov a stabu v okne neposobi prave profesionalne... 50%

Nepřemožitelné zlo (2005)

Niekedy je tajomna a pochmurna atmosfera ovela lepsie riesenie, ako zobrazenie "ducha" samotneho. Pri tomto filme to plati dvojnasobne. Nebyt ten nevydarenej figuriny, mohlo to byt o hviezdu viac.

Tikot (1992)

Po prvom zhliadnuti som tomuto filmu nevedel prist na chut. Az neskor som pochopil, ze "konecne opat nieco ine". Zaujimavy namet aj spracovanie.

Oko (2002) odpad!

Uz nikdy nechcem vidiet ziadny korejsky horor! To teda ale bola kravina! Kto da takejto hluposti viac ako jednu hviezdicku? Ja to fakt nechapem, ved to bola totalna nuda, hrozne herecke obsadenie aj podanie, chaby dej a hlavne uplne sproste a bezduche dialogy! To sa proste nedalo dopozerat. Fuj, hnus, uz NIKDY VIAC!!! Svet sa zblaznil, ludia blbnu a zacina sa im pacit nieco, co by som ja nechcel mat ani vo svojej filmoteke co i len na uplnom spodku, aby to tam zbytocne nezaberalo miesto.

Žena v černém (2012)

Radcliffe sa nehodi na takuto ulohu ani nahodou! Okrem toho skoda premarnenej sance natocit slusny snimok. Za to sa treba podakovat reziserovi, ale aj kameramanovi a postprodukcii. Pocas filmu som musel velakrat rozmyslat, ci nechyba nejaky zaber, pretoze nelogicky usporiadane sceny mi nedavali zmysel. Tym sa stracal potencial "strasenia". Cely dej je lahko predvidatelny, nicim neprekvapujuci. Samozrejme, sem-tam som sa aj mierne zlakol, pripadne som pocitil prijemne zimomriavky, ale celkovy dojem z filmu je " nic moc".

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Zbytocne dlhy a nicim nezaujimavy vytvor. Nasilu som dopozeral az do konca, len koli vysokemu hodnoteniu. V celom filme bolo strasne vela logickych chyb, ktore ma odputavali od uz aj tak nezazivneho deja. Napriklad do oci bijuce zabery zeny, ktora zmizla a ktore boli fotene z vysky, ona sama ma na snimkach pohlad uprety do hora, ale ked sa objavia zabery z " jej strany" tak dotycny, na ktoreho pozerala dohora je na jej urovni. To je len jedna z mnohych trapnosti. Ja ako kameraman tieto veci vnimam velmi citlivo a vadia mi. Bolo to spravene preto takto, ze v tom dave mnohych ludi by ju nebolo dobre vidiet, nevynikla by jej postava. To sa ale da riesit inymi "fintami". Dost podstatne minus je trapny, az amatersky cesky dabing. A ja truba som sa tesil, ze uvidim dobry triler. Este si pozriem americku verziu, no ked mam pravdu povedat, velmi sa mi nechce. Ale pre zaujimavost to urobim.