• Krátkometrážní

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Robert Carlyle zahrál Hitlera dobře, jinak je to přehnaný, takhle Adolf Hitler v osobním životě vypsychlej nebyl. Tady z Hitlera dělaj totálního magora. A Robert Carlyle mu vůbec není podobnej, ale projevy Hitlera zahrál přesvědčivě.

Vrah z Heartlandu (1993) (TV film)

Sice pravej Charles Starkweather se podobal víc na herce Leonarda DiCapria :D Ale jó Tim Roth se na tu roli hodil, to byl psychouš, tu roli si dal dobře a Fairuza Balk taky nebyla špatná :)

The Secret Life: Jeffrey Dahmer (1993)

No rozhodně lepší film než ten z roku 2002 - Protože to byla fakt hrozná nuda. Tenhle film je mnohem víc reálnější a zajímavý že se natočil ještě když byl pravej Jeffrey Dahmer ve vězení.

Dívčí parta (2008) odpad!

Strašná sračka! Stačilo mi to vidět jednou a už nikdy víc! Film pro ty samý dilinky co hrajou v tomhle odpadu!

Bomb City (2017)

Je to smutný, silnej příběh, na konci filmu jsem brečel, skurvenej zazobanej studentík zabije punkera a toho sráče pak propustěj. Ta zasraná americká justice ještě z něj dělá hrdinu, mrdky papalášský! Brian Deneke byl taky kámoš zpěváka Roberta Clawsona (Rob Chaos) z punkový kapely Total Chaos. Dneska jsem si s Robem o tom něco psal na facebooku o filmu, o songu co tam byl v titulcích a Brianovi - Rob Chaos - Cool, I thinks cool. Yes Brian was a good friend. I was shocked in 1997 when he was murdered. It was written for Brian in 1998. After that idiot they murdered him got off with nothing but probation, they guy should still be in jail, but no he never even got arrested. Tohle píšu já - Odpočívej v pokoji Briane! Punk's Not Dead!!!!!

Rychlý prachy (2007) (seriál) odpad!

Souhlasím s komentářem AllShallFall :) Úplná pravda i když to je nahraný je to hnus! Nenormální ty ženský, děvky odporný! Taky mám rád u žen hrdost a tyhle fakt nejsou normální a ty chlapi jsou zmrdi, prasata. Všechny ty prachy ať si narvou do kund a prdelí špíny zasraný! 😉

Discopříběh 2 (1991)

Ladislav Potměšil je skvělej :) Nejvíc mě dostal jak se zkalil - Už mi syna odváděj, Taxi!!!!! Si vyliž prdel!!!!! Ženský je tady mužskej! Vylezte! :D

Discopříběh (1987)

To je moje srdcovka! Jako dítě mě to hodně bavilo :)

Láska z pasáže (1985)

Supr film! Lukáš Vaculík je výbornej a Tatiana Kulíšková taky :)