• Krátkometrážní

Kobry a užovky (2015)

Jeden z nejlepších českých filmů! :) Kobra (Kryštof Hádek) nemá chybu, ten to zahrál fakt výborně a jeho bratr Užovka (Matěj Hádek) je taky skvělej. Nejlepší český film 2015. Je to bomba! :)

Green Day: Jesus of Suburbia (2005) (hudební videoklip)

Můj druhej nejoblíbenější videoklip hned po Basket Case, tohle je pecka jak svině! Skurvená děvka jako Nancy Spungen a týpek jak Sid Vicious Svatý Jimmy, tohle se fakt povedlo! Dlouhá, úderná, melodická pop punková jízda! Palec nahoru zelenáči! :)

The Best of GG Allin & The Murder Junkies (2008) (koncert)

12 scumfuc punk rocknrollových pecek od GG Allina a jeho doprovodné kapely The Murder Junkies. Tři čtvrtě hodinové video sestříhané z turné kapely z let 1991, 1992 až 1993. Ve videu jsou sestříhané tyto koncerty: 01 - San Diego, CA 9/27/91 - 02 - Chicago, IL 10/10/91 - 03 - Atlanta, GA 11/20/91 - 04 - Wreck Room, Atlanta GA 2/14/92 - 05 - DMZ Club, San Antonio, TX 2/16/92 - 06 - Cavity Club, Austin, TX 2/18/92 - 07 - Asbury Park, NJ 4/25/93 - 08 - Penguin Pub, Youngstown, OH 5/12/93 - 09 - Metro, Richmond, VA 5/13/93 - 10 - Atlanta, GA 5/15/93 - 11 - New Orleans (RC Bridge Lounge) 5/16/93 - 12 - Austin, TX 5/18/93 - 13 - Under The Rail - Seattle, WA 5/26/93 - 14 - Roseland Theater - Portland, OR 5/27/93.

Green Day - Basket Case (1994) (hudební videoklip)

Tohle je punk rocková klasika, sedmý song z alba Dookie a pro mě nejlepší videoklip kapely :) Pamatuju si jak mi to pouštěl fotřík na videokazetě, nahraný z MTV, když jsem byl malej a tenkrát se mi to vůbec nelíbilo a sral mě ten klip a ta muzika asi taky :D No a dneska jsem fanoušek Green Day a tohle miluju. Na videoklipu se mi taky moc líbí že odkazuje na filmovou klasiku od našeho českého režiséra Miloše Formana - Přelet nad kukaččím hnízdem. Tohle se povedlo! :)

Hated: GG Allin & the Murder Junkies (1993)

O tomhle buřiči mi řekl poprvé kámoš, zpěvák a kytarista z punkový kapely Brain Drain, dneska už tahle kapela nehraje. V listopadu 2008 právě tahle kapela dělala v Praze předkapelu skupině The Murder Junkies, v tý době jsem je ještě neznal a lituju toho, mohl už jsem The Murder Junkies vidět v Praze, škoda. Když jsem tenhle dokument viděl poprvé, bylo mi z GG Allina na blití, byl mi odpornej, nesympatickej a působil na mě depresivně. Ovšem když jsem dokument viděl víckrát, tak se mi tenhle magor zalíbil, jsem velkej fanoušek Sex Pistols a líbila se mi jejich provokace a bordel co dělali a myslel jsem si že už v punku nemůže bejt větší pohrdání systémem a společností, když se na to dívám dneska, Sex Pistols byli oproti GG Allinovi slušní beránci :D GG Allin - KING OF FUCKING PUNK!!!!! Scumfuck punkovej buřič, co šel do toho naplno a s ničím se nesral i když sral před lidma na pódiu :D Prase, magor, šílenec, bitkař, totální brutal punker! ;) První dokumentární film od režiséra Todda Phillipse, co natočil mojí oblíbenou komedii Road Trip, bych neřekl že tenhle režisér komedií natočí svůj první snímek o tomhle bláznovi a povedlo se mu to :) V dokumentu jsou rozhovory s kapelou The Murder Junkies - Baskytaristy Merle Allina (Bratr GG Allina) - Bubeníka Dina a původního kytaristy kapely "Chicken" Johna Rinaldiho, včetně samozřejmě hlavního protagonisty dokumentu. V dokumentu je taky několik záběrů z koncertů kapely The Murder Junkies a na závěr filmu pohřeb zpěváka. V dokumentu se i objeví známý baskytarista z kapely Ramones - Dee Dee Ramone, z The Murder Junkies nějaký čas spolupracoval, v kapele hrál na sólovou kytaru. Nejtrapnější v celym dokumentu je v závěrečných titulcích první kytarista kapely Chicken John, kdy předvádí jak se GG Allin mlátil mikrofonem do hlavy, ten trapáček to ukazuje rukou a mlátí se místo mikrofonu pěstí do obličeje, zkus si to mikrofonem trapáku! To bylo fakt hrdinské gesto Johne :D Zmrd! Dneska je GG Allin můj nejoblíbenější zpěvák - Prostě král punku! Režisér Todd Phillips by mohl natočit o tomhle rebelovi i film, od jeho mládí až do smrti, bylo by to hodně zajímavý.

Malí kriminálníci (1995) (TV film)

Jeden z nejlepších kanadských filmů co u nás vysílali v TV. Vytržník Des (Brendan Fletcher) a jeho parta kriminálníků, Des vyrůstá bez otce, který mu zemřel při požáru, žije jen se svojí matkou, která se o něj moc nestará. Des se seznámí s dalším klukem Corym (Myles Ferguson) a stanou se dobrými kamarády a spolu pokračují dál v kriminální činnosti. Matka Dese nezvládá, tak skončí v dětským domově. Des z dětsáku uteče a s Corym jdou za dealerem kterého okradli, Desovi rupne v bedně a dealera zastřelí. Cory před Desem uteče a už s ním nechce mít nic společnýho. Des se vrátí domu, kde jeho matka spí v posteli, naději na lepší život už Des nedává a ukončí ho sebevraždou podpálením. Ve filmu se mi moc líbí úvodní song od Courtney Love a její kapely Hole - Violet. Ten jsem si díky tomuhle filmu oblíbil už tenkrát jako malej.

GG Allin & Antiseen 1991 (1991)

GG Allin a jeho doprovodná kapela Antiseen, s kapelou Antiseen GG spolupracoval v roce 1991. V dokumentárním snímku můžeme vidět jak GG Allin nahrával s kapelou ve studiu, videa ze zkoušek, focení promo fotek s kapelou a rozhovory samotnýho zpěváka. Hardcore Punk!!!!! ;)

To (2017)

Viděno dvakrát v kině a byla to pecka! Takhle nějak podle traileru jsem si to představoval a moje očekávání všechno TO splnilo. Knihu jsem nikdy nečetl, ale věřim že musí bejt ještě lepší, asi jako u většiny filmů podle knižní předlohy. Původní film To jsem viděl už jako dítě a hodně se mi to líbilo, český dabing je prdel. V tomhle filmu je výborná kamera, hudba a samozřejmě herecký výkony těch dětí včetně klauna Pennywise, kterého dobře zahrál Bill Skarsgård, ten týpek má talent, dobře si tu roli dal :) Výborná temná atmosféra a nejlepší lekačka byla jak obří hlava Pennywise vykoukla z plátna u promítačky, určitě by tahle scéna nebyla špatná ve 3D, to by bylo zajímavý :) Jen mi trochu vadilo že Pennywise, Henry Bowers a jeho partička, tam nebyli ve více scénách. Jinak film stojí za to, líbilo se mi to hodně, z kina jsem odcházel spokojen ;) Nejlepší horor roku 2017. Těšim se moc na druhý díl.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Tohle je moje srdcovka! Miluju to! Nejlepší telenovela na světě, miluju Natalii Oreiro od dětství a tohle jsem na Nově sledoval furt. Já vim že to je romantická magořina, ale mě to prostě baví. V tomhle seriálu se mi taky hodně líbí herecký výkon Artura Malyho v roli Federica, otce Milagros a ještě ho namlouval můj vzdálený strýc, herec Vladimír Brabec, bohužel dnes už mezi náma není, jeho hlas se k němu fakt hodil. Celej ten český dabing se povedl, vybrali na něj dobrý český herce :)

GG Allin & The Murder Junkies - I Kill Everything I Fuck (1993) (hudební videoklip)

Skladba I Kill Everything I Fuck je šestá z alba Brutality and Bloodshed for All. Je to poslední studiové album zpěváka GG Allina, album nahrál se svojí poslední doprovodnou kapelou The Murder Junkies, album bylo vydáno v září v roce 1993. Videoklip je sestříhán ze záběrů z Allinova posledního turné Terror In America Tour (Turné Teror v Americe). Total Brutal Fucking Punk!!!!! ;)