• Krátkometrážní

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jo to bylo intenzivní Quentine! (y) Příště natoč rovnou porno film s nohama :D

Batman (1989)

Tohle bylo moje dětství - Miluju ten film - Ale pro mě navždy bude nejlepší Joker Heath Ledger - Bude to tím že je to šílenej anarchista a je to prostě král podsvětí - S ničim se nesere! ;) Jack Nicholson je dobrej - Je hodně dobrej - Jeho Joker má taky svůj styl - Správnej šílenec! ;) Správnej smích - Je to dobrej magor. Michael Keaton je dobrej Batman, ale pro mě nejlepší Batman je Christian Bale - Vypadá ze všech těch Batmanů nejlíp ;)

Dětská hra (2019)

Jo tak to bylo milé překvapení. V kině to bylo skvělý a mě to moc bavilo :) Rozdíly v tomhle remaku jsou že se tady žádnej vrah nepřevtělí do panenky, ale že je špatně naprogramovaná na místo toho aby si s dětma hrála, tak bude vraždit lidi. Panenka se vlastně jmenuje Buddi, ale Andy mu začne říkat Chucky. Tady pro změnu Chuckyho dabuje Mark Hamill a zní skvěle, aby né když je to jeden z nejlepších hlasů kreslenýho Jokera. No a vzhled Chuckyho je už úplně jinej a horší, to byl divnej ksicht. Dobrá volba pro roli Andyho - Gabriel Bateman mě byl sympatickej. O rok později jsem ho viděl v kině ve filmu Vyšinutý. Jaká postava mě tam fakt srala, byl přítel Andyho matky - Shane (David Lewis). To byl neskutečnej zmrd. Moc jsem si přál aby ho Chucky už zabil a pak se mi to splnilo a jeho smrt byla dobře udělaná :D Takový zmrdi si nezaslouží tak hezký ženy a ještě ženatý, sráč skurvenej, dobře mu tak. Pamatuju jak jsem v kině na něj řval sprostě a pak radostí že chcípnul, jsem záviděl takovýmu zmrdovi že má tak pěknou ženskou a já nic :D Přede mnou seděl jeden kluk se svojí holkou a pak měl na mě nějaký kecy že je to ruší :D Já na ně ať si hledí svýho :D Myslím že jsem ten den v kině byl trochu nalitej :D Proto jsem to tak prožíval :D Gore dobrý, krve neni málo, kamera a střih taky, herecký výkony v pohodě. Líbil se mi i The Buddi Song co nazpíval Mark Hamill a soundtrack byl výbornej. Remake se povedl.

Temný rytíř (2008)

Pro mě nejlepší Batman - Nejlepší Joker! - Nejlepší film roku 2008 - Mrzí mě že jsem to v tom roce neviděl v kině. Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes CHAOS!!!!! I'm an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It's fair! - JOKER - HEATH LEDGER 😋🤡😁

Punk je hned! (2019) odpad!

Vidláci, retardi, čórky, fetky! Hlavní postava filmu krade a fetuje a žije s ženou a malím dítětem ve špinavý chatrči, chudák dítě co žije v takovym hnusu, jak u cikánů, takovýho fotra bych fakt nechtěl. Tohle má bejt jako punk? Si děláte prdel? Jasnej odpad! Tenhle film a postavy v něm nemají nic společnýho s punkem a je mi u prdele jestli to vychází ze skutečných událostí, tohle neni punk! Tohle je totální shit! Solidní sračka! ;)

The Allins (2017)

Dokument jsem viděl v dubnu 2017 na internetu. Dokument vypráví příběh o největším buřiči v historii rock'n rollu, zpěvákovi GG Allinovi. V dokumentu mluví bratr a matka GG Allina - Merle Allin a Arleta Baird (Allin). Arleta mluví o tom jak byla smutná z toho že fanoušci jejího syna ničí hrob a proto musel být odstraněn, je smutná z toho že fanoušci ničili Allinův hrob, proto jaký její syn byl. Ráda vzpomíná když to byl ještě její milující syn Kevin Michael Allin - Bratr Merle naopak udržuje sebe a mýtus o nejničivějším rock'n rollu na světě, který prodává zboží a dýchá život do své staré společné kapely The Murder Junkies. Jak se příběh rodiny odvíjí - Od zchudlého dětství řízeného tyranským, brutálním otcem do dospělého života, který je vyznačen úplným nedostatkem hranic, což v případě GG Allina skončilo drogami, násilím a vězením - Arleta a Merle se snaží najít sebe a svojí společnou minulost. V dokumentu můžeme vidět i kapelu The Murder Junkies, jak dnes pořád koncertují po Americe a stále mají svojí fanouškovskou základnu, v dokumentu mluví i bubeník kapely Dino Sex, s baskytaristou Merlem Allinem jsou pořád přáteli a jediní dva původní členové skupiny The Murder Junkies.

GG Allin: Live and Pissed (2002) (koncert)

19.listopadu 1988 v San Franciscu odehrál punkový zpěvák GG Allin se svojí doprovodnou kapelou The Drug Whores koncert. Jako na většině GGho koncertech předvedl undergroundovou show - Válí se na zemi ve špíně, strká do lidí, kope do nich, močí na pódiu a při písničce Bite It You Scum rozbije skleněnou lahev a hlavou se bije do země o rozbité střepy, střepama se začne řezat po těle a válet se v nich. Po skončení akce jsou lidi v takovém adrenalinu že se začnou mezi sebou mlátit. Zajímavost na této akci je také že v publiku jsou dva známí zpěváci punk rockových kapel - Mladý Fat Mike z kapely NOFX a zpěvák kalifornské kapely Dead Kennedys - Jello Biafra. Součástí koncertu je i zvuková zkouška a rozhovor s GG Allinem před koncertem v šatně, kde vedle něho sedí fanynky a členové kapely.

Made in Britain (1982) (TV film)

Tim Roth je brutální! Jeden z jeho nejlepších filmů :)

Plasmatics - Monkey Suit (1980) (hudební videoklip)

První promo video kapely Plasmatics, video je součástí prvního alba kapely - New Hope for the Wretched (1980). Manažer kapely Rod Swenson sám videoklip natáčel a režíroval. Ve videoklipu jsou záběry s kapelou, jak jsou s nabouraným autem v bazénu. Zpěvačka Wendy O. Williams sedí v autě za volantem a zpívá text Monkey Suit, kytarista Richie Stotts s modrým čírem si vyhrává při sedě ve vodním nafukovacím černým kole v bazénu. Na tomto místě se fotil i obal kapely na první album New Hope for the Wretched. Videoklip nebyl nikdy vydán, až po více jak třiceti letech vyšel jako bonus na DVD - Plasmatics - Live! Rod Swenson's Lost Tapes 1978-81 (2017).