• Krátkometrážní

Snuff 102 (2007)

Čekal jsem to lepší a dostal jsem hovno. Usínal jsem u toho, hlavně když tam byla ta hudba co se opakuje stále pořád dokola na vymývání mozků pro fetky. Příšerná hudba co mi trhala uši. Gore efekty stáli za hovno a u většiny když tam bylo mučení a měli bejt vidět, tak střih a nic tam vidět nebylo. Taky mě hrozně srali ty tři ženský co tam byli jako oběti, oni ty huby nemohli zavřít a pořád dokola řvali, to mě taky uspávalo. Za konec dávám dvě hvězdy, protože ten byl nejvíc napínavej. Jinak to je amatérská sračka s příšernou hudbou.

Taxikář (1976)

Jeden z nejlepších filmů Martyho. Hnusný špinavý depresivní New York sedmdesátých let. Prostituce, drogy, pasáci. Robert De Niro v roli Travise Bickla je výbornej. Nejlepší je ten konec, jak postřílí ty skurvený feťácký pasáky - To je jasný! ;) Hudba Bernarda Herrmanna je skvělá. Hrozně moc mě tady pobavila malá rolička režiséra Martina Scorseseho - Kde hraje pošahanýho magora v taxíku a hrabe mu z toho jaká je jeho žena děvka a chce jí zabít - No a teď si představ jak jí zrychtuju píču - No to se teda těš! :D Druhý dabing - ( Nova, DVD, STV ) - ČNTS Nova ve společnosti Bär 1994 - Byl supr! Dabing z ČT z roku 2010 už stál pěkně za hovno.

Fuck Me (2000)

Hrozná amaterská sračka! :D Film o dvou feministkách, jedna zabije chlapa, jedna zase holku. Pak se spolu seznamují na ulici. Tak si udělají společný road trip aby uprchli před zákonem. Vraždění pokračuje, okrádají lidi a zabíjí je. Jediná jejich zábava je když mají chuť, ulovit kluky aby si mohli pořádně zašukat. V šukacích scénách kdy hraje pop punk, to mě dostalo nejvíc :D Kamera je hrozná, amatéřina prostě, místama je to i vtipný, hlavně scéna kdy jedna z děvek nableje impotentnímu brejlatýmu dementnímu chlápkovi na péro :D Dvě hvězdy že jsem se u toho nenudil a za dobrej konec. Jinak je to celý amatérská feministická sračka! ;) Co taky jinýho čekat když to režírovali dvě ženský - Ha ha!

Gauneři (1992)

Poprvé jsem to viděl jako malej parchant na TV Nova a tenkrát jsem si to rovnou nahrál na videokazetu a bavilo mě to jak svině ty hlášky. Český dabing je v tomhle filmu nejlepší, samozřejmě ten první z roku 1994 - To je jasný! Je to fakt prdel. Tohle je Tarantinova klasika, mám to radši než jeho následující snímek Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Všichni herci tady předvádějí perfektní výkony před kamerou. Tohle je pro mě zásadní a nejlepší Tarantinův film :)

GG Allin & The Murder Junkies - Deep In The Heart Of Texas (1992) (koncert)

Video titul s názvem Hluboko v srdci Texasu je pět živých vystoupení kontroverzního zpěváka GG Allina a jeho skupiny The Murder Junkies. V únoru 1992 se kapela opět vydala na turné po Spojených státech. První vystoupení kapely se odehrálo v klubu Wreck Room v Atlantě. Zpěvák GG Allin zpívá pouze v červených slipech a roztočí svojí divokou brutální show. Kam si během svého koncertu pozve na pódium dvě striptérky. Při songu Blood For You - GG vezme obraz Ježíše Krista a bibli, zpěvák GG Allin se začne mlátit mikrofonem do hlavy a hlavou o obraz Ježíše Krista. Stékající krev z čela pak začne stříkat na Ježíšův obraz, obraz potom zničí a začne trhat bibli na sračky, roztrhanou knížku bible rozhazuje GG po lidech. Velká zajímavost na této akci je, že na téhle show byl můj kamarád z Prahy, zpěvák, hudebník a zvukař Michal Kyselka. Na téhle show také vystupoval se svojí kapelou The Hookers. Michal potom ozvučil kapelu The Murder Junkies. Jedna historka od Michala - GG Allin mu s radostí vytetoval křížek na rameno, jen tak čistě bez ingoustu, takže má vlastně Michal na rameni jen takovou jizvu, no co kérka to je stejně a velmi vzácná. Asi jediný Čech v Praze co má osobní kérku od krále punku. Druhá show kapela odehrála v americkém New Orleans - Další tři akce se odehráli v San Antoniu, Houstonu a Austinu v Texasu. Byli to show plné násilí, perverzností, bitek, defekace, ničení, anarchie a chaosu. Je to pět jediných koncertů z tohodle turné co GG Allin odehrál se svojí kapelou v roce 1992. Po šíření výtržnictví, pohoršování veřejnosti šel zpěvák opět do vězení. Koncerty z 14, 16 a 18.února opět byly vydány v roce 2005 na DVD s názvem - GG Allin & The Murder Junkies: Savage South - Best of 1992 Tour.

Párty Hárd (2019)

Na konci Marek z filmu Mandragora, to mě překvapilo a Krysovi hlášky - To byla dobrá nostalgie :D Jinak film byl supr.

Joker (2019)

Zpátky z kina - Brutální, epický, výborný! ;) Joaquin Phoenix je brutal total magor a v tomhle filmu si to neskutečně dává. Soundtrack je skvělej. Když už nedostal Phoenix sošku za Johnnyho Cashe - Za tuhle roli by si jí už zasloužil, moc mu to přeju. Pro mě druhej nejlepší Joker hned po Heathu Ledgerovi. Skvělej vizuál filmu - Z Gotham City udělali pěkně temný hnusný špinavý město, posprejovaný, všude bordel s odpadkama, depresivní. Ano závěr filmu mi trochu připomínal scény z filmu Temný rytíř - Konkrétně scény kdy Joker pronásleduje Harveyho Denta - Stejně tak temný, noční světla, hořící Gotham City - Anarchie a Chaos. Ještě mi na pár vteřin Joaquin Phoenix připoměl Heatha Ledgera, když se po vraždě Roberta De Nira kouknul do kamery v TV pořadu :D To bylo creepy! V tomhle filmu v některých scénách poteče i krev, jedna scéna jak z hororu - Nůžky na vlasy :D Jokerovi jsem celou dobu fandil (Stejně tak jako Jokerovi v The Dark Knight) Takový zmrdečky co byli v tom metru bych nejradši postřílel taky. Krásná scéna tance u zrcadla a na schodech. Arthur potřeboval lásku a překvapilo mě že s tou Sophie (Zazie Beetz) šel na rande a byli to jenom jeho představy, připomělo mi to film Mechanik - Též vyhublý herec Christian Bale - Ha ha to je ironie - Batman! Jsem kuřák a jak tam hulí furt Arthur Fleck jednu za druhou, už jsem měl chuť taky na cigáro a těšil jsem se až si ho po filmu venku konečně dám :D Kurevsky dobrej film! - Ať žije JOKER!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=Pf5QywI4tTc

Rambo: Poslední krev (2019)

Zpátky z kina a musím říct že to byla bomba! Sylvester Stallone opět v brutální akci! Dobrý pasti připravil Rambo na zmrdy z Mexika. Tohle se povedlo, slušný zakončení Ramba (y)

To Kapitola 2 (2019)

Mě se to líbilo stejně jako jednička, nechápu tak nízké hodnocení, bylo to dobrý, dneska se akorát můžou všichni tak posrat z marvelovek debilové. Jediná věc co mě trochu zklamala je, že tam byl Pennywise tak krátce jako člověk, jinak za mě palec nahoru, herecké výkony dospěláků byli dobrý a Bill Skarsgård opět jako klaun Pennywise výbornej. Já jsem s filmem spokojenej, dobré zakončení kapitoly dvě ;) (y)