• Thriller

Cizinec ve vlaku (2018)

Bylo to lepší, než jsem čekal. Začíná to jako sociální drama o chudákovi se dvěma hypotékami, brzy se to mění v nudný, nezáživný thriller, který postupně přechází v záživný, ve kterém je ale dost věcí wtf a ve finále to nedává žádný smysl. :-)

Doom: Annihilation (2019)

Dalo se na to dívat. Akce slabá, hlavní hrdinka boží.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Kdo viděl Hyper Future Vision GUNNM, toho bohužel téměř nic nepřekvapí. Alita jako charakter dobrá, ale to na film nestačí.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Viděno 53 minut. Příště místo rádoby-humoru mystiku, nudné a trapné dialogy nahradit anime scénami, ve kterých se "nic neděje", a bude to dobrý. Jo a ještě nesympatické hrdiny nahradit sympatickými a nezajímavý příběh zajímavým.

Marťan (2015)

No, viděl jsem hodinu. Čekal jsem sci-fi drama o přežití člověka na Marsu, ale tohle je spíš taková zábavná estráda. Byly tam jen asi tři dvousekundové momenty, které na mě dokázaly emocionálně přenést vážnost situace, která se ve filmu odehrává. Zbytek mne emocionálně minul. Nuda. Scifi drama, které dostane zlatý globus za nejlepší komedii nebo muzikál. LOL.

Jason Bourne (2016)

Cca 100 minut na 4 hvězdy, pak přijde dementní honička, idiotská bitka a imbecilní závěr, a je po všem.

Robin Hood (2018)

Docela čtivé a díky tomu zábavné. Nicméně velice hloupé (Tom Hardy to vystihl: "Kdo je asi kumpán toho jediného černocha, kterého tu máme a kterého jsme xkrát viděli po boku Loxleyho." :-)), vývoj Robina (trénink a i jeho role mezi lidem) minimální, dost dementních dialogů, scény, které měly být drajvovací, díky slabším hercům i provedení docela nic moc.

Rudá volavka (2018)

Dlouho se to jeví hodně dobře, ale od setkání hlavních hrdinů to jde z kopce. Brutalita a sex nenahradí napětí a atmosféru.

Mumie (2017)

Docela zajímavý konec, ale jinak prostě slabé.