Nájemní vrazi (1995)

Duel zabijáků s lidskou tváří je plný hlášek, mrtvol a příjemně oldschoolových akčních scén. Navíc přísloví Julianne Moore snad nikdy neomrzí :-D.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Pitvoření těch nejzářivějších hereckých osobností v ultra nevtipné parodii na film. Škoda peněz i času ztráveného na téhle grotesce.

Pod kůží (2013)

Artová mimozemská invaze, kde se lidé vybijí po jednom svedením a unesením v postarší dodávce. Komorní nuda, která si zaslouží pozornost jen pro nahotu Scarlett, a ani ta zde není v nijak oslnivé fyzické formě :-\.

San Andreas (2015)

Z počátku senzační katastrofická jízda (scény se záchranářskou helikoptérou berou dech), postupem času ztrácí originalitu a bohužel i kvalitu v efektech a finále už drží pouze nadpozemské vnady v promočeném tílku Alexandry Daddario. Průměrná blockbusterová jednohubka.

Bahno z Mississippi (2012)

Příjemně poctivé drama s posledni dobou, čím dál lepším McConaugheym a dvojicí dětských herců s velkou budoucností. Jen ten konec je trošku moc akční a vyumělkovanej.

Chappie (2015)

Aby mi byl nějaký film až takhle protivný, to už se mi dlouho nestalo. Jedna povedená scéna přepůlení chlápka a pěkné efekty nemůžou napravit dojem z naprosto nefunkční sci-fi blbiny, kde Hugh Jackman vypadá jak československej opilec z dob komunismu :-D

Proud času (2003)

Poněkud lacinější scifko s milým obsazením, avšak ničím dalším, co by ho jakkoli posunulo z vod lehkého podprůměru.

Domácí vězení (2014)

Trošku nevyvážená horor\komedie, kde funguje převážně komediální stránka, jakýkoli náznak strachu je již v zárodku utnut situačním či jiným pokusem o vtip, naštěstí mnohdy povedeným. Ale kdo čeká horor, bude zklamán.

Ex Machina (2014)

Výborný příspěvek do uzké rodinky berných sci-fi. Herecké osazenstvo paradní, stejně jako dialogy a tíživá sci-fi atmosféra. Finále pěkné ikdyž očekávané.

Socialistický Zombi Mord (2014)

Ale jo, koukat se na to dá. A když člověk přežije tu otřesnou čoboláčtinu a 100% amatérské účinkující, je možno se i mírně pobavit.