Krampus: Táhni k čertu (2015)

Hele v celku pěkná vanoční vyvraždovačka a horror o stále populárnějším Krampusovi. Slušná akce, i když jsou takový ty klasický blbý hluchý místa.

Ochránce - Mužská záležitost (2021) (epizoda)

Zase taková, tak trochu komunistická propaganda o tvz. antifeminismu a korupci. Vzhledem k volbám 2021, se ale blízká na nové lepší časy bez komunistů v parlamentu. Čenský věrohodně chlapský.

Paříž 36 (2008)

Nuda a šeď. Připominájicí, jak hodně Francouzů neboli Frantíků bylo (a vlastně i je) fandami komunistů (čti komoušů) a socialistů (čti socánů).

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Fajne milé pěkne atd. Ale na druhou stranu Nic převratnýno, je to asi něco jako Tron mixli Ready Player One a možná nějakou trhlou reality šou.

Škola superhrdinů (2005)

Je to sice takovej pěknej Guitly pleasure, ale při docela slušným hvězdným obsazení se z toho dalo vytahnout víc. I když třeba by to pak nebylo tak vtipný.

Zátopek (2021)

Tak bohužel už i na Zátopka došlo. Co napsat a neurazit, nelhát a neglorifikovat komunisty. No mě se vlastně neliobí, tak ho neglorofikuju. Zátopka.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Důstojný pokračovaní i když u mě tolik neujalo, ale i tak mi to přišlo jako bezva zabava. Juliana Moore je tu tu ultradobrá.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ultra hustá mega zábava. Kam se hrabou jiné tájné služby. Matthew Vaughn je zkrátka machr. A herecký obsazení lahůdkový.

Lesní duch (2013)

Fajnovej remake na to můžů říct asi jen: Khandar Estrada khandos thrus indactu nosfrandus khandar dematos khandar.

Ve jménu krále (2007)

o jo Uwe Boll je klasický Uwe Boll, takže je hodně zvučných jmén ale výsledek to až tak neodpovídá. Co se dá dělat. Trochu se na to dá koukát.

Časové pásmo bylo změněno