• Krátkometrážní

Přepadení v džungli (1989)

Udělejme z toho chlastací hru - pokaždé, když někdo hodí granát a následně s výbuchem zpoza překážky někdo udělá salto, dejte si panáka. #LFŠ2021

Souboj se smrtí (1990)

Jasný five stars movie, asi to ale má dost co do činění s dokonalým live dabingem a komentováním děje filmu na LFŠ 2021, což kvality snímku velmi pozvedlo - tak to je taky krev, Čárymáryfuck, kniha slováckého okultismu, paruka H. Lipovské, Olin Kečup a hodně 'speciálních efektů'. #LFŠ2021

Okupace (2021)

"Nasaďte nám masky a..." sakra, to je hodně aktuální. Super hudba. Very orange and teal vizuál. #LFŠ2021

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Je to ukecané, až se to chvílemi táhne. PS: Nevěřím, že je kráječ na chleba v supermarketu takhle ostrý.

Lesní duch (1981)

G: "Wtf, proč sama sobě ukousala tu ruku?" Y: "To nevim." G: "Proč z ní jde mlíko?" Y: "Protože je to démon." Y: "Ta sekerka ještě nezaúřadovala." G: "Páska to řekla jasně - dismember." Y: "Pořád se to ještě vrtí." Ash: "Scotty, you are gonna be okay!" G (Ash): "Jen si dojdu pro sekyrku." Y (Ash): "To je zase den."

Christine (1983)

Dokonalý dabing: "Toast na smrt hajzlům (...)."

Divoška (2008)

Naprostý guilty pleasure, ale líbilo se mi to!

Smrtící atrakce (1988)

Velmi over-the-top, ale uznávám originalitu nápadu a navíc... kdo z nás někdy o něčem podobném na střední nesnil? ;)

Hunger Games (2012)

Bohatí kumulují bohatství a prostý lid má být zabaven (chlebem a) hrami, opravdu je to tolik utopické? Kdy nás přestanou bavit "obyčejné" reality show? Tento film poskytuje docela tvrdou sociální kritiku, avšak namísto toho se hlavním tématem stalo, zda team Peet či Gale.