Matrix Revolutions (2003)

Třetí díl sklouzl na post jakési "normální" sci-fi. Duch původního Matrixu je sice zachován ale ona podmanivá atmosféra mizí v nedohlednu. Revolutions je ale určitě nejakčnější díl a bitva o Sión je opravdu výborná. Zklamal mě ale poslední souboj od kterého jsem si sliboval víc. Celkově je třetí díl poněkud slabým zakončením celé tak velkolepé série. Lepší tři hvězdičky si ale i tak zaslouží.

Asterix a Obelix (1999)

Chudák komiks - tohle si určitě nezasloužil. Neříkám že je to špatný ale nemá to ten náboj a vtip jako komiksová předloha. Ten film měl u mě štěstí ze dvou důvodů. Jednak jsou skvěle vybraní herci (do role Obelixe si už nedovedu představit nikoho jiného než Depardiuea) a za druhé miluju Asterixe jako komiks.

Velký flám (1966)

Jedinečná francouzská komedie!

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Geniální šestka v možná nejgeniálnějším seriálu všech dob!Kdo neviděl např. Tanec rybích políčků, nebo maraton inkontinentních a haldy dalších věcí - nepochopí.:-)

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997) odpad!

Možná že i Gappa měla lepší efekty a kulisy než tohle! Jo a jednička je proti tomuhle mistrovský díl!

Osudový dotek (2004)

Hodně zajímavý film. Jsem rád že tak propracovaný scénář dovedli do zdárného konce. Jeden z těch nejzajímavějších thrillerů za poslední roky. Fakt nářez.

Hannibal (2001)

Garymu Oldmanovi to fakt slušelo :) ,jinak nic moc.

Dracula (1992)

Výborný film s neodolatelným Gary Oldmanem.

Tele Tele (2000) (pořad)

Včera sem se kouknul na nové díly (5.10.2006) a můžu vám říct že sem se až překvapivě skvěle bavil.Když to vysílali předtim moc mě to nebralo ale včerejší díl byl super, takže douám že si tele tele uchová i nadále takový super humor:-)! **** - 4 hvězdičky...:-) P.S:Hodnocení starých dílů nechávám.