JFK (1991)

Neviem čo napísať,toto sa jednoducho oplatí vidieť..takže,hor sa do pozerania!:)

Elitní zabijáci (2011)

Cakal som klasicky pribeh a rychlu "fighter-ofku" ked som uvidel meno Jason Statham... avsak nakoniec som zostal celkom prekvapeny,skvelym pribehom,samozrejme skvele akcne sceny,a v neposlednom rade aj vynikajuci a hlavne konkurencie schopny(proti Stathamovi) Clive Owen.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Podla mna toto uz nemalo čím prekvapiť,jednoducho to iste,ako predchadzajuce diely.. so ziadnou novou myslienkou..a navyse,niektore sceny absolutne nerealne.. 1*

Ajťáci (2006) (seriál)

"Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" ..jednoducho skvela programatorska srandička,pri ktorej sa človek fakt ze zasmeje..len škoda ze je vyprodukovanych tak málo dielov.. :)

Šéfové na zabití (2011)

No,tak nakoniec som sa po viacerych "skvelych" odporucaniach na tento film,rozhodol ze si to pozriem aj ja. A uprimne,nechapem to nadsenie mojich známych,a neviem čo na tom videli. Osobne som za tym nevidel nič viac,ako tuctovu,americku priemernu "krimi-komediu" resp. len nemastny neslany pokus o trafenie sa do tohto zanru. Takze len priemer.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ani neviem čo napísať,a momentalne ma napadlo len to,že ta zaverečna facka od Cal(a) pre Jacoba ma neuveritelne rozosmiala:):) a dodam len ze asi najlepsi herecky vykon(podla mňa) podal skvely Ryan Gosling

Drive (2011)

Urcite jedna z najlepsich snimok tohto roka. Hlavna uloha ako na mieru ušita pre Ryana Goslinga,vdaka comu bol jeho vykon naozaj extra trieda. A dodam uz len ze,uzasny soundtrack,kt. som pocuval za volantom cca 450km v kuse..a stale ma neprestal bavit.

X (2011)

Nuda,a veľmi predvídateľny dej.

Casino (1995)

Pre mňa je toto jedno skvelé geniálne dielo,s geniálny hereckým obsadením. Niet o čom písať,jednoducho si to treba pozrieť(hoci aj 50x) ..ale stále je to proste klasika. 5 hviezdičiek je málo,kľudne by som dal napr. aj 7* + musim dodať že oskara by som dal jednotlivo snaď každemu hercovi,za taketo vykony..hotove majstrovstvo!