Saw 2 (2005)

Neprinieslo mi to nič, v podstaté to isté ako jednotka, len viac krvavé.

Saw: Hra o přežití (2004)

Premyslené, krvavé, strašidelné - celkom slušný horor, na ktorý sa dá určite pozerať.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Spielberg je proste režisér s veľkým R, a toto je niečo čo bude pamatné ešte veľmi dlho. Takéto dielo dokáže vytvoriť len on. Inak veľmi dobrý film, dokonalý príbeh, a čo je najdôležitejšie - nepoznám nikoho kto by E.T. - ho nemal rád.

Duch (1990)

Kombinácia Swayze a Demi Moore je proste, sladká, obalená v cukrovinkách, ochotne sa nato dá dobre pozerať, a stále sa k tomu dá vrátiť. Jeden z fimov, kategórie Pretty Woman - stará klasika, ktorú ma každá rád. Navyše príjemny soundtrack, a suprová Whoopi Goldberg ktorá sa postarala o dostatok vtipných momentov.

Bavorák 2 (2006)

Pokračovanie Bumer jednotky, ktoré mi prišlo o dosť lepšie ako jednotka, zaujala hudba, a film v originálnom ruskom jazyku, s titulkami je proste ohromujúci.

Bavorák (2003)

Gangsterské prostredie, stvárnene v tomto filme, sa mi proste páčilo, trošku sklamaním snáď len záver filmu.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Dosť taký premyslený drama-thriller, ktorý ma proste dostal. Veľká pochvala pre Vincenta Cassela ktorý to zahral dokonale.

Spider-Man 3 (2007)

Čím ďalej tým horšie, síce dostatok akcie, avšak stále to isté, a to ma už prestávalo baviť.

Spider-Man 2 (2004)

Pokračovanie vydareného Spidermana prvého, v rovnakom duchu, v podstate s rovnakou pointou, avšak pre mňa jednotka o trochu lepšia.